Lot: 1

Current Price: 100 TL Starting Bid: 100 TL Estimated: TL Losing Winning

Ottoman Literature

Tasvir-i Efkar Gazetesi sahibi Velid Ebuzziya, Mes'ul müdürü ve avukatları Talha Cemalettin bey ve Galip Bektaş bey yazılı kartpostal

- TL
Place Bid You're Winning Your bid sent
İzleyici olarak girdiniz
Pey veremezsiniz.
Pey vermek için butonu sağa çekin
 • The live auction completed. Thank you for your participation.
 •  
 • Lots
 • Winnings
 • Ottoman Literature-Tasvir-i Efkar Gazetesi sahibi Velid Ebuzziya, Mes'ul müdürü ve avukatları Talha Cemalettin bey ve Galip Bektaş bey yazılı kartpostal

  Lot No: 1

  Lot: 1

  Ottoman Literature-Tasvir-i Efkar Gazetesi sahibi Velid Ebuzziya, Mes'ul müdürü ve avukatları Talha Cemalettin bey ve Galip Bektaş bey yazılı kartpostal

  TLSold
 • Ottoman Law-Osmanlıca "Bursa Mahkeme-i Asliye Hukuk rüesasının yeni kisveleri ile alınan resmidir" yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 2

  Lot: 2

  Ottoman Law-Osmanlıca "Bursa Mahkeme-i Asliye Hukuk rüesasının yeni kisveleri ile alınan resmidir" yazılı nadir kartpostal

  TLSold
 • Ottoman Literature-Şehbenderzâde Filibeli Ahmed Hilmi kartpostalı.

Tanınmış Türk mutasavvıf ve düşünürü. Vahdet-i Vücud inancının sadık takipçilerinden olan Ahmed Hilmi, çağdaşı maddeci düşünürleri yoğun biçimde tenkit etmiş, anti-maddeci eserler kaleme almıştır.

  Lot No: 3

  Lot: 3

  Ottoman Literature-Şehbenderzâde Filibeli Ahmed Hilmi kartpostalı. Tanınmış Türk mutasavvıf ve düşünürü. Vahdet-i Vücud inancının sadık takipçilerinden olan Ahmed Hilmi, çağdaşı maddeci düşünürleri yoğun biçimde tenkit etmiş, anti-maddeci eserler kaleme almıştır.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Tiran Gazetesi muharriri Arzi bey osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 4

  Lot: 4

  Ottoman Literature-Tiran Gazetesi muharriri Arzi bey osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSold
 • Ottoman Literature-Sami Paşazade Sezai osmanlıca yazılı kartpostal

Türk realist öykücü, romancı. Türk Edebiyatının ilk gerçekçi romanlarından birisi olma özelliğiyle edebiyat tarihinde büyük önem taşıyan Sergüzeşt adlı romanın yazarıdır.

  Lot No: 5

  Lot: 5

  Ottoman Literature-Sami Paşazade Sezai osmanlıca yazılı kartpostal Türk realist öykücü, romancı. Türk Edebiyatının ilk gerçekçi romanlarından birisi olma özelliğiyle edebiyat tarihinde büyük önem taşıyan Sergüzeşt adlı romanın yazarıdır.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Mustafa Satı Bey, osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı eğitimci, teorisyen ve siyasetçi.II. Meşrutiyet döneminin ünlü eğitimcisi olan Satı Bey, I. Dünya Savaşı'ndan sonra Arap milliyetçiliği ideolojisini geliştiren kişidir ve bu özelliği ile 20. yy. Arap dünyasında etkili olmuş bir isimdir.

  Lot No: 6

  Lot: 6

  Ottoman Literature-Mustafa Satı Bey, osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı eğitimci, teorisyen ve siyasetçi.II. Meşrutiyet döneminin ünlü eğitimcisi olan Satı Bey, I. Dünya Savaşı'ndan sonra Arap milliyetçiliği ideolojisini geliştiren kişidir ve bu özelliği ile 20. yy. Arap dünyasında etkili olmuş bir isimdir.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Mehmet Halit Bayrı osmanlıca yazılı 2 kartpostal.

Halkbilimci (Folklor Araştırmacısı) ve Edebiyat araştırmacısı.Birinci Dünya Savaşı’na yedek subay olarak katıldı, Çanakkale Savaşları’nda görev aldı. 1918 yılında terhis edilince döndüğü İstanbul’da edebiyat ve folklor çalışmalarına başladı.

  Lot No: 7

  Lot: 7

  Ottoman Literature-Mehmet Halit Bayrı osmanlıca yazılı 2 kartpostal. Halkbilimci (Folklor Araştırmacısı) ve Edebiyat araştırmacısı.Birinci Dünya Savaşı’na yedek subay olarak katıldı, Çanakkale Savaşları’nda görev aldı. 1918 yılında terhis edilince döndüğü İstanbul’da edebiyat ve folklor çalışmalarına başladı.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Mehmet Emin Yurdakul Osmanlıca yazılı 2 kartpostal.

Türk Millî Edebiyat akımının öncü şairleri arasında yer almıştır. Ulusçu, halkçı görüşleri savunan şiirler yazan Yurdakul, Osmanlı Meclis-i Mebûsan III. Dönem Musul Mebusluğu ile TBMM II. Dönem Karahisar-ı Şarkı, III. Dönem Şebinkarahisar ve IV. Dönem (Ara Seçim), V., VI. Dönem Urfa ve VII. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile II. Dönem İrşad Encümeni Reisliği yapmıştır.

  Lot No: 8

  Lot: 8

  Ottoman Literature-Mehmet Emin Yurdakul Osmanlıca yazılı 2 kartpostal. Türk Millî Edebiyat akımının öncü şairleri arasında yer almıştır. Ulusçu, halkçı görüşleri savunan şiirler yazan Yurdakul, Osmanlı Meclis-i Mebûsan III. Dönem Musul Mebusluğu ile TBMM II. Dönem Karahisar-ı Şarkı, III. Dönem Şebinkarahisar ve IV. Dönem (Ara Seçim), V., VI. Dönem Urfa ve VII. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile II. Dönem İrşad Encümeni Reisliği yapmıştır.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Beşir Fuad osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk asker, çevirmen, gazeteci ve fikir adamı.Tanzimat Dönemi’nde bilim, felsefe, edebiyat eleştirisi, biyografi alanlarında eser vermiş sıradışı bir Osmanlı aydınıdır.35 yaşında bileklerini keserek hayatına son veren Beşir Fuad’ın bir bilimsel deney gibi gerçekleştirdiği intiharı, o zamana kadar intihar kavramına yabancı olan Osmanlı toplumunda ve basında geniş yankı bulmuş; İstanbul’da bir intihar salgını başlatmıştır.[

  Lot No: 9

  Lot: 9

  Ottoman Literature-Beşir Fuad osmanlıca yazılı kartpostal. Türk asker, çevirmen, gazeteci ve fikir adamı.Tanzimat Dönemi’nde bilim, felsefe, edebiyat eleştirisi, biyografi alanlarında eser vermiş sıradışı bir Osmanlı aydınıdır.35 yaşında bileklerini keserek hayatına son veren Beşir Fuad’ın bir bilimsel deney gibi gerçekleştirdiği intiharı, o zamana kadar intihar kavramına yabancı olan Osmanlı toplumunda ve basında geniş yankı bulmuş; İstanbul’da bir intihar salgını başlatmıştır.[

  TLSold
 • Ottoman Literature-Babanzade İsmail Hakkı bey osmanlıca yazılı kartpostal / Osmanlı mebusan meclisinde Bağdat mebusu, Kürt asıllı siyasetçi yazar

  Lot No: 10

  Lot: 10

  Ottoman Literature-Babanzade İsmail Hakkı bey osmanlıca yazılı kartpostal / Osmanlı mebusan meclisinde Bağdat mebusu, Kürt asıllı siyasetçi yazar

  TLSold
 • Medical History-Besim Ömer Akalın osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk tıp profesörü, bilim insanı, sivil toplum örgütçüsü ve milletvekili.Türkiye'de çağdaş doğum biliminin öncülerindendir; ülkedeki ilk doğum kliniğini açan, doğum üzerine ilk çağdaş kitabı yayımlayan kişidir. "Ebelerin ebesi" adı ile anılır; ebelik mesleğinin kurumsallaşmasına, ayrıca hemşirelik ve hasta bakıcılık mesleğine büyük katkıları olmuştur. Ülkede tıbbî yayıncılığı başlatan bilim insanıdır.

  Lot No: 11

  Lot: 11

  Medical History-Besim Ömer Akalın osmanlıca yazılı kartpostal. Türk tıp profesörü, bilim insanı, sivil toplum örgütçüsü ve milletvekili.Türkiye'de çağdaş doğum biliminin öncülerindendir; ülkedeki ilk doğum kliniğini açan, doğum üzerine ilk çağdaş kitabı yayımlayan kişidir. "Ebelerin ebesi" adı ile anılır; ebelik mesleğinin kurumsallaşmasına, ayrıca hemşirelik ve hasta bakıcılık mesleğine büyük katkıları olmuştur. Ülkede tıbbî yayıncılığı başlatan bilim insanıdır.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Müfide Feride Tek, Ed.Mastorakis Freres Constantinople.

Türkçülük akımının roman türündeki ilk temsilcilerindendir. Türk Kurtuluş Savaşı'na kalemiyle katılmış bir kadın yazardır.

  Lot No: 12

  Lot: 12

  Ottoman Literature-Müfide Feride Tek, Ed.Mastorakis Freres Constantinople. Türkçülük akımının roman türündeki ilk temsilcilerindendir. Türk Kurtuluş Savaşı'na kalemiyle katılmış bir kadın yazardır.

  TLSold
 • Ottoman Famous Painter Osman Hamdi-Osman Hamdi Bey osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı arkeolog, müzeci, ressam ve Kadıköy'ün ilk belediye başkanı.

"Kaplumbağa Terbiyecisi" (1906), "Silah Taciri" (1908) Osman Hamdi’nin en ilgi çeken ve özgün eserlerindendir.

  Lot No: 13

  Lot: 13

  Ottoman Famous Painter Osman Hamdi-Osman Hamdi Bey osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı arkeolog, müzeci, ressam ve Kadıköy'ün ilk belediye başkanı. "Kaplumbağa Terbiyecisi" (1906), "Silah Taciri" (1908) Osman Hamdi’nin en ilgi çeken ve özgün eserlerindendir.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Mehmet Ubeydullah Efendi osmanlıca yazılı kartpostal.

Jön Türkler arasında, II. Meşrutiyet döneminde ve TBMM'nin ilk yıllarında renkli kişiliği ile dikkati çekmiş bir siyasetçi ve özellikle Amerika hatıraları ile tanınan bir yazardır.

  Lot No: 14

  Lot: 14

  Ottoman Literature-Mehmet Ubeydullah Efendi osmanlıca yazılı kartpostal. Jön Türkler arasında, II. Meşrutiyet döneminde ve TBMM'nin ilk yıllarında renkli kişiliği ile dikkati çekmiş bir siyasetçi ve özellikle Amerika hatıraları ile tanınan bir yazardır.

  TLSold
 • Yusuf Ziya Bey, osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk siyasetçi.1916 yılında Kars istinaf Mahkemesine üye seçilmiştir.1917 yılında Rus Devrimi'nden kısa bir süre önce kurulan Oltu İslam Komitesi'nde Kurucu üye olarak görev almıştır. Oltu İslam Komitesi, 18 Ocak 1919 tarihinde Kars'ta Güneybatı Kafkas Geçici Hükûmeti'ne katılmıştır. 
Mondros Ateşkes Antlaşması'ndan sonra Oltu İslam Komitesi'ni, Oltu İslam Terakki Komitesi adıyla yeniden teşkilatlandırmıştır.

  Lot No: 15

  Lot: 15

  Yusuf Ziya Bey, osmanlıca yazılı kartpostal. Türk siyasetçi.1916 yılında Kars istinaf Mahkemesine üye seçilmiştir.1917 yılında Rus Devrimi'nden kısa bir süre önce kurulan Oltu İslam Komitesi'nde Kurucu üye olarak görev almıştır. Oltu İslam Komitesi, 18 Ocak 1919 tarihinde Kars'ta Güneybatı Kafkas Geçici Hükûmeti'ne katılmıştır. Mondros Ateşkes Antlaşması'ndan sonra Oltu İslam Komitesi'ni, Oltu İslam Terakki Komitesi adıyla yeniden teşkilatlandırmıştır.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Darülfunun emini sabıkı Nurettin bey osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 16

  Lot: 16

  Ottoman Literature-Darülfunun emini sabıkı Nurettin bey osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSold
 • Music / Greek Ahmet Efendi-Selanikli Ahmet Efendi osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk bestekâr, hanende ve udî. 1868'de Selanik'te doğdu. Dayısının yanında berber çırağı olarak işe başladı. Sonradan udi olarak şöhret yaptı. Bir süre Selanik Mevlevihanesi'ne devam etti. 1909'da Hareket Ordusu'yla İstanbul'a geldi. 700 kadar bestesi vardır. Şarkıları arasında "Zerrece rahm etmedin sen nale vu feryadıma", "Bir günah ettimse cana, suznak oldum yeter" ve "Badeler döndükçe artar bezm-i ayşın neş'esi" gibi eserler vardır.

  Lot No: 17

  Lot: 17

  Music / Greek Ahmet Efendi-Selanikli Ahmet Efendi osmanlıca yazılı kartpostal. Türk bestekâr, hanende ve udî. 1868'de Selanik'te doğdu. Dayısının yanında berber çırağı olarak işe başladı. Sonradan udi olarak şöhret yaptı. Bir süre Selanik Mevlevihanesi'ne devam etti. 1909'da Hareket Ordusu'yla İstanbul'a geldi. 700 kadar bestesi vardır. Şarkıları arasında "Zerrece rahm etmedin sen nale vu feryadıma", "Bir günah ettimse cana, suznak oldum yeter" ve "Badeler döndükçe artar bezm-i ayşın neş'esi" gibi eserler vardır.

  TLSold
 • Ottoman Literature-İsmail Yaşar Sadi osmanlıca yazılı kartpostal.

Aslında bir divan şairi olarak anacağımız şair şiirlerini daha çok gazel tarzında yazmış, ağırlıklı olarak ise aşk ve sevgi konularını işlemiştir.Dönemin tanınmış kişilerinin el yazılarını içeren, kendisinin Mecmua-i Hatıratım olarak adlandırdığı derlemesi, Türk ve İslâm Eserleri Kütüphanesindedir

  Lot No: 18

  Lot: 18

  Ottoman Literature-İsmail Yaşar Sadi osmanlıca yazılı kartpostal. Aslında bir divan şairi olarak anacağımız şair şiirlerini daha çok gazel tarzında yazmış, ağırlıklı olarak ise aşk ve sevgi konularını işlemiştir.Dönemin tanınmış kişilerinin el yazılarını içeren, kendisinin Mecmua-i Hatıratım olarak adlandırdığı derlemesi, Türk ve İslâm Eserleri Kütüphanesindedir

  TLSold
 • Ottoman Literature-Salih Zeki Bey osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı-Türk matematik bilgini, bilim tarihçisi, astronom ve Halide Edip Adıvar'ın eşidir.
Nesnel bir yaklaşımda Türklerin ve Müslümanların bilime katkılarını tespit etmeye çalışmış ve çağdaş Türk bilim tarihçiliğinin kurucusu olmuştur. Araştırmacılar için bugün de güvenilir bir kaynak olan Asar-ı Bakiye (Ölmez Eserler) adlı eseri bırakmıştır.

  Lot No: 19

  Lot: 19

  Ottoman Literature-Salih Zeki Bey osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı-Türk matematik bilgini, bilim tarihçisi, astronom ve Halide Edip Adıvar'ın eşidir. Nesnel bir yaklaşımda Türklerin ve Müslümanların bilime katkılarını tespit etmeye çalışmış ve çağdaş Türk bilim tarihçiliğinin kurucusu olmuştur. Araştırmacılar için bugün de güvenilir bir kaynak olan Asar-ı Bakiye (Ölmez Eserler) adlı eseri bırakmıştır.

  TLSold
 • Ottoman Literature-İsmail Safa osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk şair, yazar, eleştirmen. Yazar Peyami Safa ve gazeteci İlhami Safa'nın babası, siyasetçi Ali Kami Akyüz'ün de ağabeyidir. Zaman zaman "Kâmil" takma adıyla da şiir ve yazılar yazmıştır.

  Lot No: 20

  Lot: 20

  Ottoman Literature-İsmail Safa osmanlıca yazılı kartpostal. Türk şair, yazar, eleştirmen. Yazar Peyami Safa ve gazeteci İlhami Safa'nın babası, siyasetçi Ali Kami Akyüz'ün de ağabeyidir. Zaman zaman "Kâmil" takma adıyla da şiir ve yazılar yazmıştır.

  TLSold
 • Ahmed Rıza Bey osmanlıca yazılı kartpostal.

Osmanlı siyasetçi.İttihat ve Terakkî Cemiyeti’nin önde gelen kurucularındandır ve Auguste Comte’un pozitivizm felsefesini Türkiye’ye taşıyan kişidir.Osmanlı’nın kurtuluşunu ve kalkınmasını kişi veya siyasal rejim değişiklikleri yerine toplumsal yapı değişikliğinde gören ve bu yönde çalışmalar üreten ilk kimse olmuştur.

  Lot No: 21

  Lot: 21

  Ahmed Rıza Bey osmanlıca yazılı kartpostal. Osmanlı siyasetçi.İttihat ve Terakkî Cemiyeti’nin önde gelen kurucularındandır ve Auguste Comte’un pozitivizm felsefesini Türkiye’ye taşıyan kişidir.Osmanlı’nın kurtuluşunu ve kalkınmasını kişi veya siyasal rejim değişiklikleri yerine toplumsal yapı değişikliğinde gören ve bu yönde çalışmalar üreten ilk kimse olmuştur.

  TLSold
 • Ottoman Literature-Süleyman Paşazade Mehmet Sami, Süleyman Nesib osmanlıca yazılı kartpostal.

Eğitimci ve edebiyatçı.Osmanlı Devleti’nde okul müdürlüğü, milli eğitim müdürlüğü, Darülfünun rektörlüğü yapmış bir eğitimcidir ve Servet-i Fünun edebiyatçılarındandır. Asıl adı Süleyman Paşazade Mehmet Sami Bey idi ancak şair olarak “Süleyman Nesib” adıyla tanınır. Türk edebiyatında sone tarzını ilk defa kullanan şairdir.

  Lot No: 22

  Lot: 22

  Ottoman Literature-Süleyman Paşazade Mehmet Sami, Süleyman Nesib osmanlıca yazılı kartpostal. Eğitimci ve edebiyatçı.Osmanlı Devleti’nde okul müdürlüğü, milli eğitim müdürlüğü, Darülfünun rektörlüğü yapmış bir eğitimcidir ve Servet-i Fünun edebiyatçılarındandır. Asıl adı Süleyman Paşazade Mehmet Sami Bey idi ancak şair olarak “Süleyman Nesib” adıyla tanınır. Türk edebiyatında sone tarzını ilk defa kullanan şairdir.

  TLSold
 • Abdülhak Hamit Tarhan / Edebiyat-Abdülhak Hamit Tarhan osmanlıca yazılı kartpostal.

Türk Şair, oyun yazarı, diplomat.Osmanlı İmparatorluğu'nun son döneminde ve Cumhuriyet Türkiye'sinin ilk yıllarında eserler vermiş, modern edebiyatın doğuşunda etkin bir isimdir.

  Lot No: 23

  Lot: 23

  Abdülhak Hamit Tarhan / Edebiyat-Abdülhak Hamit Tarhan osmanlıca yazılı kartpostal. Türk Şair, oyun yazarı, diplomat.Osmanlı İmparatorluğu'nun son döneminde ve Cumhuriyet Türkiye'sinin ilk yıllarında eserler vermiş, modern edebiyatın doğuşunda etkin bir isimdir.

  TLSold
 • Meşahiri arabdan tunus hakımı esbakı İsmail osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 24

  Lot: 24

  Meşahiri arabdan tunus hakımı esbakı İsmail osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSold
 • Ottoman Literature-İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy Osmanlıca yazılı kartpostal / Türk şair, veteriner hekim, öğretmen, vaiz, hafız, Kur'an mütercimi ve siyasetçi.

  Lot No: 25

  Lot: 25

  Ottoman Literature-İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy Osmanlıca yazılı kartpostal / Türk şair, veteriner hekim, öğretmen, vaiz, hafız, Kur'an mütercimi ve siyasetçi.

  TLSold
 • Prens Sabahaddin-“Mehmed Sabahaddin”, Prens Sabahaddin, osmanlıca yazılı kartpostal, Ed.Photo Resna.

Türk siyasetçi ve düşünür.Babası Gürcü Halil Rıfat Paşa'nın oğlu, Osmanlı Adliye nazırlarından Mahmud Celaleddin Paşa, annesi Sultan Abdülmecid'in kızı, Sultan Abdülhamid'in kız kardeşi, Seniha Sultan'dır.

  Lot No: 26

  Lot: 26

  Prens Sabahaddin-“Mehmed Sabahaddin”, Prens Sabahaddin, osmanlıca yazılı kartpostal, Ed.Photo Resna. Türk siyasetçi ve düşünür.Babası Gürcü Halil Rıfat Paşa'nın oğlu, Osmanlı Adliye nazırlarından Mahmud Celaleddin Paşa, annesi Sultan Abdülmecid'in kızı, Sultan Abdülhamid'in kız kardeşi, Seniha Sultan'dır.

  TLSold
 • Military - War -Ahmet Şah Kaçar osmanlıca yazılı kartpostal / 16 Temmuz 1909 - 15 Aralık 1925 arasında İran Şahı.

  Lot No: 27

  Lot: 27

  Military - War -Ahmet Şah Kaçar osmanlıca yazılı kartpostal / 16 Temmuz 1909 - 15 Aralık 1925 arasında İran Şahı.

  TLSold
 • Pierre Loti-Pierre Loti en Turc yazılı Fesli Pierre Loti

  Lot No: 28

  Lot: 28

  Pierre Loti-Pierre Loti en Turc yazılı Fesli Pierre Loti

  TLSold
 • Pierre Loti-Pierre Loti, hemen solunda Ünlü Şair Mehmet Emin Yurdakul ve Fesli tipler, nadir kartpostal

  Lot No: 29

  Lot: 29

  Pierre Loti-Pierre Loti, hemen solunda Ünlü Şair Mehmet Emin Yurdakul ve Fesli tipler, nadir kartpostal

  TLSold
 • Osmanlı dönemi, sol altta osmanlıca Foto Resne yazılı, bir kongre veya toplantı (İttihat Terakki toplantısı veya 1921 Maarif kongresi olabilir) konuşmacı Ahmet Refik Altınay'a çok benzemektedir, nadir kartpostal

  Lot No: 30

  Lot: 30

  Osmanlı dönemi, sol altta osmanlıca Foto Resne yazılı, bir kongre veya toplantı (İttihat Terakki toplantısı veya 1921 Maarif kongresi olabilir) konuşmacı Ahmet Refik Altınay'a çok benzemektedir, nadir kartpostal

  TLSold
 • Medical History-Osmanlı dönemi, arkada Fesli kişinin de bulunduğu kimya laboratuvarı, Foto Bayer

  Lot No: 31

  Lot: 31

  Medical History-Osmanlı dönemi, arkada Fesli kişinin de bulunduğu kimya laboratuvarı, Foto Bayer

  TLSold
 • Medical History-Arkası osmanlıca " İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi'nde 1 sene yatan" yazılı muayene edilen genç, nadir kartpostal

  Lot No: 32

  Lot: 32

  Medical History-Arkası osmanlıca " İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi'nde 1 sene yatan" yazılı muayene edilen genç, nadir kartpostal

  TLSold
 • 1932 tarihli, Terzi dükkanı ve terzinin önünde "Allah" yazılı yastık bulunmaktadır. Foto Salih Münip Adapazarı Sakarya editörlü

  Lot No: 33

  Lot: 33

  1932 tarihli, Terzi dükkanı ve terzinin önünde "Allah" yazılı yastık bulunmaktadır. Foto Salih Münip Adapazarı Sakarya editörlü

  TLSold
 • Education History-Arkası osmanlıca " Bilecik vilayeti köy yatı mektebi müdüriyeti" damgalı, okulda yapılan sergi ve öğretmenler, 13x9 cm fotoğraf

Şuan Bilecik Belediye binasidır.

  Lot No: 34

  Lot: 34

  Education History-Arkası osmanlıca " Bilecik vilayeti köy yatı mektebi müdüriyeti" damgalı, okulda yapılan sergi ve öğretmenler, 13x9 cm fotoğraf Şuan Bilecik Belediye binasidır.

  TLSold
 • Education History-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, botanik bölümünün görüntüsü, en üstte Friedrich Nietzsche'nin bir sözü Osmanlıca yazmaktadır.Serginin bu bölümünde çiçekler gözükmektedir ve her birinin üzeri osmanlıca açıklamalıdır.

  Lot No: 35

  Lot: 35

  Education History-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, botanik bölümünün görüntüsü, en üstte Friedrich Nietzsche'nin bir sözü Osmanlıca yazmaktadır.Serginin bu bölümünde çiçekler gözükmektedir ve her birinin üzeri osmanlıca açıklamalıdır.

  TLSold
 • Education History-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, Atatürk fotoğrafının da bulunduğu el işi bölümünün görüntüsü, Osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 36

  Lot: 36

  Education History-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, Atatürk fotoğrafının da bulunduğu el işi bölümünün görüntüsü, Osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSold
 • Education History-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, aşağıdaki ve ortada kabin fotoğraflarının bulunduğu, en üst sırada da Osmanlı madeni paraların (Nümismatik) bulunduğu bölümünün görüntüsü, nadir kartpostal.En üstte osmanlıca " Türkiye Maarifinin hedefi" ortada ise Muhtelif mekteplerimizin vaziyeti ile terbiye ve tedris faaliyetleri" yazmaktadır.

  Lot No: 37

  Lot: 37

  Education History-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, aşağıdaki ve ortada kabin fotoğraflarının bulunduğu, en üst sırada da Osmanlı madeni paraların (Nümismatik) bulunduğu bölümünün görüntüsü, nadir kartpostal.En üstte osmanlıca " Türkiye Maarifinin hedefi" ortada ise Muhtelif mekteplerimizin vaziyeti ile terbiye ve tedris faaliyetleri" yazmaktadır.

  TLSold
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide kurutulmuş kelebek ve çiçeklerin bulunduğu bölümünün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  Lot No: 38

  Lot: 38

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide kurutulmuş kelebek ve çiçeklerin bulunduğu bölümünün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  TLSold
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, kurutulmuş hayvanların (ekrepler, böcekler vs.) bulunduğu bölümün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  Lot No: 39

  Lot: 39

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, kurutulmuş hayvanların (ekrepler, böcekler vs.) bulunduğu bölümün görüntüsü, osmanlıca açıklamalı, kartpostal

  TLSold
 • Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, üzerinde Osmanlıca "Erkek Muallim Mektebi" yazılı, okulun maketinin görüntüsü, kartpostal

  Lot No: 40

  Lot: 40

  Eğitim Tarihi-Bilecik Köy yatı mektebinde yapılan sergide, üzerinde Osmanlıca "Erkek Muallim Mektebi" yazılı, okulun maketinin görüntüsü, kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-1924 Olimpiyat oyunlarına katılan Türkiye A Milli futbol takımı, nadir kartpostal

  Lot No: 41

  Lot: 41

  Spor / Football-1924 Olimpiyat oyunlarına katılan Türkiye A Milli futbol takımı, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-1926 Osmanlıca yazılı Foça (İzmir - Smyrne) 1.Takımı maçı yazılı, kartpostal

  Lot No: 42

  Lot: 42

  Spor / Football-1926 Osmanlıca yazılı Foça (İzmir - Smyrne) 1.Takımı maçı yazılı, kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca, Bursa - Bilecik mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  Lot No: 43

  Lot: 43

  Spor / Football-Osmanlıca, Bursa - Bilecik mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca, Antalya - Amasya mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  Lot No: 44

  Lot: 44

  Spor / Football-Osmanlıca, Antalya - Amasya mıntıkası sporcuları yazılı kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca, Altınordu (İzmir - Smyrne) futbolcuları maç öncesi

  Lot No: 45

  Lot: 45

  Spor / Football-Osmanlıca, Altınordu (İzmir - Smyrne) futbolcuları maç öncesi

  TLSold
 • Spor / Cycling-Osmanlıca, Ankara'da bisiklet koşusu hatırası yazılı kartpostal, Altay'lı bisikletçiler

  Lot No: 46

  Lot: 46

  Spor / Cycling-Osmanlıca, Ankara'da bisiklet koşusu hatırası yazılı kartpostal, Altay'lı bisikletçiler

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca, 57.Fırka futbol kulübü yazılı kartpostal

  Lot No: 47

  Lot: 47

  Spor / Football-Osmanlıca, 57.Fırka futbol kulübü yazılı kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca, Beşiktaş kulübü'nın futbolcuları, nadir kartpostal

  Lot No: 48

  Lot: 48

  Spor / Football-Osmanlıca, Beşiktaş kulübü'nın futbolcuları, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Athletics-1928 tarihli, üzerlerinde osmanlı dönemi Galatarasay amblemi bulunan atletlerin bulunduğu, Galatasaray'lı sporcular, nadir kartpostal

  Lot No: 49

  Lot: 49

  Spor / Athletics-1928 tarihli, üzerlerinde osmanlı dönemi Galatarasay amblemi bulunan atletlerin bulunduğu, Galatasaray'lı sporcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca Fenerbahçe müsabakasından bir hatıra yazılı nadir kartpostal (İzmir Alsancak Stadında oynanan maçta sakatlanan oyuncu yerde tedavi görürken, Ayyıldızlı cüzdanı gözüken silahlı asker başında bekliyor, diğer futbolcu poz veriyor.)

  Lot No: 50

  Lot: 50

  Spor / Football-Osmanlıca Fenerbahçe müsabakasından bir hatıra yazılı nadir kartpostal (İzmir Alsancak Stadında oynanan maçta sakatlanan oyuncu yerde tedavi görürken, Ayyıldızlı cüzdanı gözüken silahlı asker başında bekliyor, diğer futbolcu poz veriyor.)

  TLSold
 • Spor / Football-Ankara Foto Zafer editörlü, Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Amasya mıntıkası şampiyonu Albayrak İdman yurdu takımı, osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 51

  Lot: 51

  Spor / Football-Ankara Foto Zafer editörlü, Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Amasya mıntıkası şampiyonu Albayrak İdman yurdu takımı, osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Edirne Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 52

  Lot: 52

  Spor / Football-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Edirne Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Bilecik Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 53

  Lot: 53

  Spor / Football-Ankara Foto Zafer editörlü, Ankara'da düzenlenen turnuvaya katılan ve Osmanlıca "Bilecik Şampiyonu" yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca, İzmir'de Sakarya maçı yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 54

  Lot: 54

  Spor / Football-Osmanlıca, İzmir'de Sakarya maçı yazılı nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca, Taksim Stadı'nda oynanan maç öncesi Galatasaray ve Fenerbahçe'li futbolcular, müsabaka 1-1 sona ermiş.
Ön tarafı; Kardeşim...Eski günlerin hatırası Hikmet imzalı 

Hikmet; FB'de 1909-15 yılları arasında oynamış FB'nin şuan ki amblemini çizmiş Ali Hikmet Topuzer olabilir..2 senede Galatasaray'da oynamıştır.

Arkası; Ayaktakilerden beşincisi Sedad, altıncısı Hayri, sekizincisi Suad yazılıdır.

  Lot No: 55

  Lot: 55

  Spor / Football-Osmanlıca, Taksim Stadı'nda oynanan maç öncesi Galatasaray ve Fenerbahçe'li futbolcular, müsabaka 1-1 sona ermiş. Ön tarafı; Kardeşim...Eski günlerin hatırası Hikmet imzalı Hikmet; FB'de 1909-15 yılları arasında oynamış FB'nin şuan ki amblemini çizmiş Ali Hikmet Topuzer olabilir..2 senede Galatasaray'da oynamıştır. Arkası; Ayaktakilerden beşincisi Sedad, altıncısı Hayri, sekizincisi Suad yazılıdır.

  TLSold
 • Spor / Football-1927 Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Antalya Mıntıkası şampiyonu ilk ışık takımı, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 56

  Lot: 56

  Spor / Football-1927 Türkiye Futbol Birinciliğine katılan Antalya Mıntıkası şampiyonu ilk ışık takımı, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca " Şampiyon Adana " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 57

  Lot: 57

  Spor / Football-Osmanlıca " Şampiyon Adana " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca " Adana mıntıkası " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 58

  Lot: 58

  Spor / Football-Osmanlıca " Adana mıntıkası " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca " Ankara Muhteliti " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 59

  Lot: 59

  Spor / Football-Osmanlıca " Ankara Muhteliti " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca " Trabzon, Giresun ve Menteşe" yazılı tabelalar tutan futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 60

  Lot: 60

  Spor / Football-Osmanlıca " Trabzon, Giresun ve Menteşe" yazılı tabelalar tutan futbolcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca " Şampiyon Kocaeli " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  Lot No: 61

  Lot: 61

  Spor / Football-Osmanlıca " Şampiyon Kocaeli " yazılı futbolcular, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-1930 İzmir Alsancak Stadı'nda Sebat maçında Bahriye takımı yazılı kartpostal

  Lot No: 62

  Lot: 62

  Spor / Football-1930 İzmir Alsancak Stadı'nda Sebat maçında Bahriye takımı yazılı kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü ellerinde Box, Bisiklet, Voleybol yazılı flamalar tutan sporcular

  Lot No: 63

  Lot: 63

  Spor / Football-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü ellerinde Box, Bisiklet, Voleybol yazılı flamalar tutan sporcular

  TLSold
 • Spor / Athletics-Foto Salih İzmir (Smyrne) kaşeli, müsabaka öncesi atletler

  Lot No: 64

  Lot: 64

  Spor / Athletics-Foto Salih İzmir (Smyrne) kaşeli, müsabaka öncesi atletler

  TLSold
 • Spor / Cycling-İzmir'de Altaylı bisikletçiler, kartpostal

  Lot No: 65

  Lot: 65

  Spor / Cycling-İzmir'de Altaylı bisikletçiler, kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü Altın ay birinci takımı yazılı kartpostal

  Lot No: 66

  Lot: 66

  Spor / Football-Foto Cemal İzmir (Smyrne) editörlü Altın ay birinci takımı yazılı kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca "Altınordu Müsabakası" yazılı, İzmir Alsancak stadında maçı izleyen seyirciler

  Lot No: 67

  Lot: 67

  Spor / Football-Osmanlıca "Altınordu Müsabakası" yazılı, İzmir Alsancak stadında maçı izleyen seyirciler

  TLSold
 • Spor / Football-Refik Lutfu Smyrne (İzmir) kaşeli, 1929 Altay Galatasaray maçını izleyen seyirciler

  Lot No: 68

  Lot: 68

  Spor / Football-Refik Lutfu Smyrne (İzmir) kaşeli, 1929 Altay Galatasaray maçını izleyen seyirciler

  TLSold
 • Spor / Football-Arkası Osmanlıca yazılı, " Altay Sakarya maçı " x işaretli olan Anadolu gazetesi sahibi ve Denizli mebusu Haydar Rüşti bey, xx işaretli olan İzmir mebusu Osmanzade bey

  Lot No: 69

  Lot: 69

  Spor / Football-Arkası Osmanlıca yazılı, " Altay Sakarya maçı " x işaretli olan Anadolu gazetesi sahibi ve Denizli mebusu Haydar Rüşti bey, xx işaretli olan İzmir mebusu Osmanzade bey

  TLSold
 • Spor / Football-Foto Cemal İzmir editörlü, İzmir Alsancak stadında muhtemelen yabancı (Rum olabilir) bir futbol takımı, ortadaki kalecinin üzerinde Haç madalyası vardır.

  Lot No: 70

  Lot: 70

  Spor / Football-Foto Cemal İzmir editörlü, İzmir Alsancak stadında muhtemelen yabancı (Rum olabilir) bir futbol takımı, ortadaki kalecinin üzerinde Haç madalyası vardır.

  TLSold
 • Spor / Football-Osmanlıca Sakarya 1.Grubu yazılı, İzmir Alsancak stadında takım elbiseli futbolcular

  Lot No: 71

  Lot: 71

  Spor / Football-Osmanlıca Sakarya 1.Grubu yazılı, İzmir Alsancak stadında takım elbiseli futbolcular

  TLSold
 • Greek Spor / Football-Greece (Yunanistan) Mattheou stadında Aris futbol takımı (Aris Football Team) arkası Osmanlıca yazılı ve Rumca damgalı nadir kartpostal

  Lot No: 72

  Lot: 72

  Greek Spor / Football-Greece (Yunanistan) Mattheou stadında Aris futbol takımı (Aris Football Team) arkası Osmanlıca yazılı ve Rumca damgalı nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Football-Foto İzmir Salih 1929 kaşeli, muhtemelen İzmir'li futbolcular

  Lot No: 73

  Lot: 73

  Spor / Football-Foto İzmir Salih 1929 kaşeli, muhtemelen İzmir'li futbolcular

  TLSold
 • Spor / Boxing-Photo Francais Elektrique Pera yazılı ayrıca arkası 21 Mai 1922 Gr. Rue de Pera kaşeli, Osmanlı boksör kartpostalı

  Lot No: 74

  Lot: 74

  Spor / Boxing-Photo Francais Elektrique Pera yazılı ayrıca arkası 21 Mai 1922 Gr. Rue de Pera kaşeli, Osmanlı boksör kartpostalı

  TLSold
 • Spor / Boxing-2 adet Osmanlıca yazılı, Boksör kartpostalı

  Lot No: 75

  Lot: 75

  Spor / Boxing-2 adet Osmanlıca yazılı, Boksör kartpostalı

  TLSold
 • Spor / Boxing-2 boksörün mücadele başlangıcı, kartpostalı

  Lot No: 76

  Lot: 76

  Spor / Boxing-2 boksörün mücadele başlangıcı, kartpostalı

  TLSold
 • Spor / Wrestling-Ünlü Osmanlı pehlivanı Kürtdereli Mehmet ile Adalı Halil, nadir kartpostal

  Lot No: 77

  Lot: 77

  Spor / Wrestling-Ünlü Osmanlı pehlivanı Kürtdereli Mehmet ile Adalı Halil, nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Wrestling-Arkası Osmanlıca yazılı, Boksör kabin fotoğrafı

  Lot No: 78

  Lot: 78

  Spor / Wrestling-Arkası Osmanlıca yazılı, Boksör kabin fotoğrafı

  TLSold
 • Greek History-Samsun (Souvenir de Samsoun) Procession en 1904, (Dini tören) nadir editör Lazare C.Pialoglou

  Lot No: 79

  Lot: 79

  Greek History-Samsun (Souvenir de Samsoun) Procession en 1904, (Dini tören) nadir editör Lazare C.Pialoglou

  TLSold
 • Greek History-Samsun (Souvenir de Samsoun) Place du Meyve Bazar, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı, postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 80

  Lot: 80

  Greek History-Samsun (Souvenir de Samsoun) Place du Meyve Bazar, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı, postadan geçmiş kartpostal

  TLSold
 • Greek History-Samsun (Souvenir de Samsoun) Debarquement de l'Archeveque metropolitaine Monseigneur Amassias Germanos a Samsoun, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı ve aynı editörlü, postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 81

  Lot: 81

  Greek History-Samsun (Souvenir de Samsoun) Debarquement de l'Archeveque metropolitaine Monseigneur Amassias Germanos a Samsoun, Editör Nicolas Nicolaides Rumca (Greek) damgalı ve aynı editörlü, postadan geçmiş kartpostal

  TLSold
 • Hunting-1922 Samsoun (Samsun) Hunting party from the ship - Samsoun Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf

  Lot No: 82

  Lot: 82

  Hunting-1922 Samsoun (Samsun) Hunting party from the ship - Samsoun Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf

  TLSold
 • Samsun (Souvenir de Samsoun) Prisons (Hapishane) Conak des autorites, top Hane yazılı, arkası Bulgar nadir kaşeli ve pullu postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 83

  Lot: 83

  Samsun (Souvenir de Samsoun) Prisons (Hapishane) Conak des autorites, top Hane yazılı, arkası Bulgar nadir kaşeli ve pullu postadan geçmiş kartpostal

  TLSold
 • Samsun (Souvenir de Samsoun) nadir görünüş, "İneboli Österreich post" olarak pullu postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 84

  Lot: 84

  Samsun (Souvenir de Samsoun) nadir görünüş, "İneboli Österreich post" olarak pullu postadan geçmiş kartpostal

  TLSold
 • Armenian Editor-Samsun (Souvenir de Samsoun) Fener ve şehrin görünüşü, Editör Baronian, arkasıda "H.N.Kiziroglou" olarak Fransızca ve Rumca (Greek) damgalı, 1906 Samsoun olarak postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 85

  Lot: 85

  Armenian Editor-Samsun (Souvenir de Samsoun) Fener ve şehrin görünüşü, Editör Baronian, arkasıda "H.N.Kiziroglou" olarak Fransızca ve Rumca (Greek) damgalı, 1906 Samsoun olarak postadan geçmiş kartpostal

  TLSold
 • Samsun, Foto Halil, görünüş

  Lot No: 86

  Lot: 86

  Samsun, Foto Halil, görünüş

  TLSold
 • Kastamonu, İnebolu Tabya burnu, osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 87

  Lot: 87

  Kastamonu, İnebolu Tabya burnu, osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSold
 • Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Kaymaklı Ermeni Manastırı, Couvent Armenien, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 88

  Lot: 88

  Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Kaymaklı Ermeni Manastırı, Couvent Armenien, Ed.H.Tcholakian

  TLSold
 • Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Dabak-Hane, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 89

  Lot: 89

  Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Dabak-Hane, Ed.H.Tcholakian

  TLSold
 • Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Sogan Bazar, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 90

  Lot: 90

  Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Sogan Bazar, Ed.H.Tcholakian

  TLSold
 • Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Le Port - Liman, Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 91

  Lot: 91

  Armenian History-Trebizonde (Trabzon) Le Port - Liman, Ed.H.Tcholakian

  TLSold
 • Military - War -Trebizonde (Trabzon) Tombeau du Gouverneur General Kadri bey

  Lot No: 92

  Lot: 92

  Military - War -Trebizonde (Trabzon) Tombeau du Gouverneur General Kadri bey

  TLSold
 • Armenian History-Trebizonde (Trabzon) parçalı taş baskı kartpostal Ed.H.Tcholakian

  Lot No: 93

  Lot: 93

  Armenian History-Trebizonde (Trabzon) parçalı taş baskı kartpostal Ed.H.Tcholakian

  TLSold
 • Trebizonde (Trabzon) Avenue du Meydan, Ed.O.Nouri

  Lot No: 94

  Lot: 94

  Trebizonde (Trabzon) Avenue du Meydan, Ed.O.Nouri

  TLSold
 • Education History-Trebizonde (Trabzon) Ecole Militaire ruchidie (Askeri okul) Ed.O.Nouri

  Lot No: 95

  Lot: 95

  Education History-Trebizonde (Trabzon) Ecole Militaire ruchidie (Askeri okul) Ed.O.Nouri

  TLSold
 • Trebizonde (Trabzon) Costumes Lazes

  Lot No: 96

  Lot: 96

  Trebizonde (Trabzon) Costumes Lazes

  TLSold
 • Trebizonde (Trabzon) Ordu parkı, arkası Osmanlıca yazılı

  Lot No: 97

  Lot: 97

  Trebizonde (Trabzon) Ordu parkı, arkası Osmanlıca yazılı

  TLSold
 • Trebizonde (Trabzon) Yenicuma ve Boztepe

  Lot No: 98

  Lot: 98

  Trebizonde (Trabzon) Yenicuma ve Boztepe

  TLSold
 • Trebizonde (Trabzon) Kanita ve Beştaş

  Lot No: 99

  Lot: 99

  Trebizonde (Trabzon) Kanita ve Beştaş

  TLSold
 • Greek History-Trebizonde (Trabzon) Lise, Rum Kilisesi (Greek Church) ve denizden görünüş, arkası Osmanlıca yazılı

  Lot No: 100

  Lot: 100

  Greek History-Trebizonde (Trabzon) Lise, Rum Kilisesi (Greek Church) ve denizden görünüş, arkası Osmanlıca yazılı

  TLSold
 • Trebizonde (Trabzon) Kindinar

  Lot No: 101

  Lot: 101

  Trebizonde (Trabzon) Kindinar

  TLSold
 • Education History-Trebizonde (Trabzon) Öğretmenler okulu

  Lot No: 102

  Lot: 102

  Education History-Trebizonde (Trabzon) Öğretmenler okulu

  TLSold
 • Trebizonde (Trabzon) nadir görünüş, 1930 postadan geçmiş

  Lot No: 103

  Lot: 103

  Trebizonde (Trabzon) nadir görünüş, 1930 postadan geçmiş

  TLSold
 • Bartin (Bartın) Pont d'Asma yazılı nadir görünüş, Ed.D.Neranzi

  Lot No: 104

  Lot: 104

  Bartin (Bartın) Pont d'Asma yazılı nadir görünüş, Ed.D.Neranzi

  TLSold
 • Giresun (Kerassounde) Plage ou l'on secheles noisettes, nadir kartpostal

  Lot No: 105

  Lot: 105

  Giresun (Kerassounde) Plage ou l'on secheles noisettes, nadir kartpostal

  TLSold
 • Arkası Osmanlıca yazılı, Van'da Türk bayraklarının bulunduğu cadde, kartpostal

  Lot No: 106

  Lot: 106

  Arkası Osmanlıca yazılı, Van'da Türk bayraklarının bulunduğu cadde, kartpostal

  TLSold
 • Armenian History-Kayseri (Cesaree) Orphanage at Zindjidere yazılı - Zincidere yetimhanesi, çok nadir kartpostal

  Lot No: 107

  Lot: 107

  Armenian History-Kayseri (Cesaree) Orphanage at Zindjidere yazılı - Zincidere yetimhanesi, çok nadir kartpostal

  TLSold
 • Armenian advertising carpet-1902 İzmir (Smyrne) Kula'da Ermeni işçiler halı dokurken, pullu postadan geçmiş kartpostal - Ouvrieres Armeniennes fabriquant le tapis a Roula (Turquie d'Asie)

  Lot No: 108

  Lot: 108

  Armenian advertising carpet-1902 İzmir (Smyrne) Kula'da Ermeni işçiler halı dokurken, pullu postadan geçmiş kartpostal - Ouvrieres Armeniennes fabriquant le tapis a Roula (Turquie d'Asie)

  TLSold
 • Armenian persian carpet-1902 İran'da halı mağazası - L'Achateur des granmds magazines des cordeliers concluant un marche a Tebriz (Perse) pullu postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 109

  Lot: 109

  Armenian persian carpet-1902 İran'da halı mağazası - L'Achateur des granmds magazines des cordeliers concluant un marche a Tebriz (Perse) pullu postadan geçmiş kartpostal

  TLSold
 • Armenian History-İzmir (Smyrne) Ermeni Djanik Elmassian'ın incir atölyesi, 1909 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 110

  Lot: 110

  Armenian History-İzmir (Smyrne) Ermeni Djanik Elmassian'ın incir atölyesi, 1909 pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Armenian History-Constantinople - 10.000 Near East Relief orphans greet you / İstanbul'da 10.000 Near East Relief yetimi sizi karşılıyor yazılı tabela tutan çocuklar, nadir kartpostal

Kaynak: https://neareastmuseum.com/2016/07/29/constantinople-part-4/

  Lot No: 111

  Lot: 111

  Armenian History-Constantinople - 10.000 Near East Relief orphans greet you / İstanbul'da 10.000 Near East Relief yetimi sizi karşılıyor yazılı tabela tutan çocuklar, nadir kartpostal Kaynak: https://neareastmuseum.com/2016/07/29/constantinople-part-4/

  TLSold
 • Armenian History-Elazığ, Harput - Ermenice yazılı görünüş - Harpoot gurl Juk Village and Lake

  Lot No: 112

  Lot: 112

  Armenian History-Elazığ, Harput - Ermenice yazılı görünüş - Harpoot gurl Juk Village and Lake

  TLSold
 • Armenian History-1908 Meşrutiyet, İstanbul (Constantinople) Ste.Trinite Ermeni kilisesi önü, Ed.Arakelian

  Lot No: 113

  Lot: 113

  Armenian History-1908 Meşrutiyet, İstanbul (Constantinople) Ste.Trinite Ermeni kilisesi önü, Ed.Arakelian

  TLSold
 • Armenian History-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Ermeni L.Duk Papazian Constantinople damgalı, Verlag Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 114

  Lot: 114

  Armenian History-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Ermeni L.Duk Papazian Constantinople damgalı, Verlag Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Armenian History-İstanbul (Constantinople) Hipodrom, Ermeni Sylvia Meriam Kupelyan Constantinople damgalı, Max Fruchtermann

  Lot No: 115

  Lot: 115

  Armenian History-İstanbul (Constantinople) Hipodrom, Ermeni Sylvia Meriam Kupelyan Constantinople damgalı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Armenian History-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yıkılmış evler, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 116

  Lot: 116

  Armenian History-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yıkılmış evler, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Armenian History-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yanmış ev, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 117

  Lot: 117

  Armenian History-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası yanmış ev, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Armenian History-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası Fransız Hastanesi ve tipler, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 118

  Lot: 118

  Armenian History-Adana, 1909 Ermeni olayları sonrası Fransız Hastanesi ve tipler, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Armenian History-Archeveque de Beyrouth (Lebanon) Bishop İzmirlian - Beyrut başpiskoposu İzmirlian kartpostalı

  Lot No: 119

  Lot: 119

  Armenian History-Archeveque de Beyrouth (Lebanon) Bishop İzmirlian - Beyrut başpiskoposu İzmirlian kartpostalı

  TLSold
 • Armenian History-Taksim meydanında idamlar - Excursion

  Lot No: 120

  Lot: 120

  Armenian History-Taksim meydanında idamlar - Excursion

  TLSold
 • Armenian History-arkası 1915 Armenian Hangins yazılı, İdamlar fotoğrafı 13x8 cm

  Lot No: 121

  Lot: 121

  Armenian History-arkası 1915 Armenian Hangins yazılı, İdamlar fotoğrafı 13x8 cm

  TLSold
 • Armenian History-Harutyun Amira Bezciyan, Ermenice ve Osmanlıca yazılı, Ed.Papazian nadir kartpostal / Ermeni asilli osmanli veziri.İlk merkez bankasini kurarak (19. yy), avrupanın yüzyillardir kullandığı senyoraj hakkını Osmanlı'ya da kazandırmıştır.

  Lot No: 122

  Lot: 122

  Armenian History-Harutyun Amira Bezciyan, Ermenice ve Osmanlıca yazılı, Ed.Papazian nadir kartpostal / Ermeni asilli osmanli veziri.İlk merkez bankasini kurarak (19. yy), avrupanın yüzyillardir kullandığı senyoraj hakkını Osmanlı'ya da kazandırmıştır.

  TLSold
 • Armenian History-Venezia (İtalya) St.Lazzaro Ermeni adası, Mechitar, ermenice yazılı

  Lot No: 123

  Lot: 123

  Armenian History-Venezia (İtalya) St.Lazzaro Ermeni adası, Mechitar, ermenice yazılı

  TLSold
 • Armenian History-Georgia (Gürcistan) Tiflis, Ermeni Vansky Katedrali, Armenian Cathedrale

  Lot No: 124

  Lot: 124

  Armenian History-Georgia (Gürcistan) Tiflis, Ermeni Vansky Katedrali, Armenian Cathedrale

  TLSold
 • Ağrı (Ararat) Kafkas tip ve görünüş, 1916 Rus postasından geçmiş pullu kartpostal

  Lot No: 125

  Lot: 125

  Ağrı (Ararat) Kafkas tip ve görünüş, 1916 Rus postasından geçmiş pullu kartpostal

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Grand D'Hotel Europe Tchekirgue (Çekirge) par Mihran bey

  Lot No: 126

  Lot: 126

  Bursa (Brousse) Grand D'Hotel Europe Tchekirgue (Çekirge) par Mihran bey

  TLSold
 • Armenian Quarter-Bursa (Brousse) Setbaşı Lokantası, nadir

  Lot No: 127

  Lot: 127

  Armenian Quarter-Bursa (Brousse) Setbaşı Lokantası, nadir

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Büyük Gazino ve Lokanta, nadir

  Lot No: 128

  Lot: 128

  Bursa (Brousse) Büyük Gazino ve Lokanta, nadir

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Parkoteli, nadir

  Lot No: 129

  Lot: 129

  Bursa (Brousse) Parkoteli, nadir

  TLSold
 • Armenian History-Bursa'da (Brousse) Katolik Ermenilerden Bay Freres'in filatür fabrikası - Interieur de la filature a soie de Bay Freres yazılı

  Lot No: 130

  Lot: 130

  Armenian History-Bursa'da (Brousse) Katolik Ermenilerden Bay Freres'in filatür fabrikası - Interieur de la filature a soie de Bay Freres yazılı

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Etablissement thermal de Yalova, arkası aynı yazıyla nadir damgalı ve pullu

  Lot No: 131

  Lot: 131

  Bursa (Brousse) Etablissement thermal de Yalova, arkası aynı yazıyla nadir damgalı ve pullu

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Osmanlıca yazılı, sokak görünüşü

  Lot No: 132

  Lot: 132

  Bursa (Brousse) Osmanlıca yazılı, sokak görünüşü

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Tirilia (Tirilye) pres Mudania (Mudanya) Ed.Melachrino

  Lot No: 133

  Lot: 133

  Bursa (Brousse) Tirilia (Tirilye) pres Mudania (Mudanya) Ed.Melachrino

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisinde cenaze merasimi / Sounding "The last post" funeral service of the lat B.Humphries Mudania 2.2.20 H.M.S Royal Sovereign

  Lot No: 134

  Lot: 134

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisinde cenaze merasimi / Sounding "The last post" funeral service of the lat B.Humphries Mudania 2.2.20 H.M.S Royal Sovereign

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 6 guns in action July 6Th 1920

  Lot No: 135

  Lot: 135

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya İngiliz Royal Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 6 guns in action July 6Th 1920

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da deniz uçağı / Seaplane alongside Royal sovereign reporting effect of shellfire Mudania 6 July 1920

  Lot No: 136

  Lot: 136

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da deniz uçağı / Seaplane alongside Royal sovereign reporting effect of shellfire Mudania 6 July 1920

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da İngiliz Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 15 Guns asking Johnny Turks how he feels

  Lot No: 137

  Lot: 137

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da İngiliz Sovereign gemisi bombardıman esnasında / 15 Guns asking Johnny Turks how he feels

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'ya dönüş yazılı Royal Sovereign gemisinde denizciler / The Warriors return Mudania 6 July

  Lot No: 138

  Lot: 138

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'ya dönüş yazılı Royal Sovereign gemisinde denizciler / The Warriors return Mudania 6 July

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisinin Mudanya'yı bombalaması / Bombarding Mudania Royal sovereign

  Lot No: 139

  Lot: 139

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisinin Mudanya'yı bombalaması / Bombarding Mudania Royal sovereign

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / Bombardment of Mudania 6 July

  Lot No: 140

  Lot: 140

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / Bombardment of Mudania 6 July

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisi Mudanya iskelesinde / The scened of the Royal sovereing landing 6 July

  Lot No: 141

  Lot: 141

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) İngiliz Royal Sovereign gemisi Mudanya iskelesinde / The scened of the Royal sovereing landing 6 July

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / During the Bombardment of Mudania 6 July

  Lot No: 142

  Lot: 142

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'nın bombalaması / During the Bombardment of Mudania 6 July

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da bulunan bir asker / Type of nationalist troops Mudania 6 July

  Lot No: 143

  Lot: 143

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) Bursa (Brousse) Mudanya'da bulunan bir asker / Type of nationalist troops Mudania 6 July

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "BEFORE" Kelia (Kilia) Şile'nin antik dönemdeki isimlerinden birisidir.

  Lot No: 144

  Lot: 144

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "BEFORE" Kelia (Kilia) Şile'nin antik dönemdeki isimlerinden birisidir.

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "AFTER"

  Lot No: 145

  Lot: 145

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) dönemi Şile'de ingiliz askerleri top arabasının başında 16 June 1920 (Shile or Kelia) "AFTER"

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - Demolition party Derindji / Üzeri numaralandırılmış kişilerin isimleri kartpostalın arkasında yazmaktadır, lütfen bakınız.

  Lot No: 146

  Lot: 146

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - Demolition party Derindji / Üzeri numaralandırılmış kişilerin isimleri kartpostalın arkasında yazmaktadır, lütfen bakınız.

  TLSold
 • Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - British soldiers, After the explosition

  Lot No: 147

  Lot: 147

  Military - War -1920 İşgal Dönemi (Occupation Period) İzmit, Derince'de İngiliz askerler - British soldiers, After the explosition

  TLSold
 • Philately-İzmit (Ismidt) Sahilden genel görünüş, arkası Osmanlı negatif damgalı

  Lot No: 148

  Lot: 148

  Philately-İzmit (Ismidt) Sahilden genel görünüş, arkası Osmanlı negatif damgalı

  TLSold
 • Railway History-İzmit (Ismidt) Demiryolu çevresinde tipler, arkada Türk bayrakları ve Türk ocağı

  Lot No: 149

  Lot: 149

  Railway History-İzmit (Ismidt) Demiryolu çevresinde tipler, arkada Türk bayrakları ve Türk ocağı

  TLSold
 • Music-Mersin (Mersina) 1909 Jules Ferry müzisyenler - La musique du Jules Ferry chez les soeurs, Ed.Poste Francaise

  Lot No: 150

  Lot: 150

  Music-Mersin (Mersina) 1909 Jules Ferry müzisyenler - La musique du Jules Ferry chez les soeurs, Ed.Poste Francaise

  TLSold
 • Armenian Editor-Mersin (Mersine) Sechage de Laine (Yün kurutma) Ed.Armenian Torossian Fr.

  Lot No: 151

  Lot: 151

  Armenian Editor-Mersin (Mersine) Sechage de Laine (Yün kurutma) Ed.Armenian Torossian Fr.

  TLSold
 • Philately-Mersin (Mersine) Rue Centrale, OMF Cilicie sürjarjlı pul, negatif damgalı, Militaire de Mersine kaşeli, nadir kartpostal

  Lot No: 152

  Lot: 152

  Philately-Mersin (Mersine) Rue Centrale, OMF Cilicie sürjarjlı pul, negatif damgalı, Militaire de Mersine kaşeli, nadir kartpostal

  TLSold
 • Armenian Editor-Mersin (Mersine) Messagerie Maritimes, Ed.G.Ghazarian Mersine damgalı

  Lot No: 153

  Lot: 153

  Armenian Editor-Mersin (Mersine) Messagerie Maritimes, Ed.G.Ghazarian Mersine damgalı

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Barbiers Ambulant (Berber) Ed.Mavroyannis

  Lot No: 154

  Lot: 154

  Mersin (Mersine) Barbiers Ambulant (Berber) Ed.Mavroyannis

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela

  Lot No: 155

  Lot: 155

  Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela (Bir önceki kartpostalın nadir fotokart versiyonu)

  Lot No: 156

  Lot: 156

  Mersin (Mersine) Hotel Mersine Palace, Osmanlıca tabela (Bir önceki kartpostalın nadir fotokart versiyonu)

  TLSold
 • Military - War -Mersin (Mersine) Les Senegalais souhaitent la bienvenue au General Gouraud

  Lot No: 157

  Lot: 157

  Military - War -Mersin (Mersine) Les Senegalais souhaitent la bienvenue au General Gouraud

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Bazar de Yogourt - Yoğurt pazarı

  Lot No: 158

  Lot: 158

  Mersin (Mersine) Bazar de Yogourt - Yoğurt pazarı

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Hastane caddesi

  Lot No: 159

  Lot: 159

  Mersin (Mersine) Hastane caddesi

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  Lot No: 160

  Lot: 160

  Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Yolcu iskelesi

  Lot No: 161

  Lot: 161

  Mersin (Mersine) Yolcu iskelesi

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Belediye parkında havuz

  Lot No: 162

  Lot: 162

  Mersin (Mersine) Belediye parkında havuz

  TLSold
 • Mersin (Mersine) İstasyon caddesi

  Lot No: 163

  Lot: 163

  Mersin (Mersine) İstasyon caddesi

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Yeni iskele

  Lot No: 164

  Lot: 164

  Mersin (Mersine) Yeni iskele

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Tarsus şose yolu

  Lot No: 165

  Lot: 165

  Mersin (Mersine) Tarsus şose yolu

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  Lot No: 166

  Lot: 166

  Mersin (Mersine) Deniz kenarı

  TLSold
 • Greek History-Mersin (Mersine) Rum kilisesi (Greek church) Osmanlıca yazılı

  Lot No: 167

  Lot: 167

  Greek History-Mersin (Mersine) Rum kilisesi (Greek church) Osmanlıca yazılı

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Umumi manzara

  Lot No: 168

  Lot: 168

  Mersin (Mersine) Umumi manzara

  TLSold
 • Mersin (Mersine) Tarsus alt geçit, Foto Berdan

  Lot No: 169

  Lot: 169

  Mersin (Mersine) Tarsus alt geçit, Foto Berdan

  TLSold
 • İskenderun (Alexandrette) Grand Hotel d'Europe, çok nadir

  Lot No: 170

  Lot: 170

  İskenderun (Alexandrette) Grand Hotel d'Europe, çok nadir

  TLSold
 • Railway History-İskenderun (Alexandrette) Gare - Bahnhof

  Lot No: 171

  Lot: 171

  Railway History-İskenderun (Alexandrette) Gare - Bahnhof

  TLSold
 • Railway History-İskenderun (Alexandrette) Cafe Capitaine Yorghi

  Lot No: 172

  Lot: 172

  Railway History-İskenderun (Alexandrette) Cafe Capitaine Yorghi

  TLSold
 • İskenderun (Alexandrette) Sahilde tipler

  Lot No: 173

  Lot: 173

  İskenderun (Alexandrette) Sahilde tipler

  TLSold
 • Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Caserne Militaire - Askeri kışla, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 174

  Lot: 174

  Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Caserne Militaire - Askeri kışla, Ed.Armenian Abadjian

  TLSold
 • Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 175

  Lot: 175

  Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Abadjian

  TLSold
 • Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Vue Generale, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 176

  Lot: 176

  Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Vue Generale, Ed.Armenian Abadjian

  TLSold
 • Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Hotel Elian, Ed.Armenian Abadjian

  Lot No: 177

  Lot: 177

  Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Hotel Elian, Ed.Armenian Abadjian

  TLSold
 • İskenderun (Alexandrette) Rue Marechal Fort

  Lot No: 178

  Lot: 178

  İskenderun (Alexandrette) Rue Marechal Fort

  TLSold
 • Railway History-İskenderun (Alexandrette) Gare - The Station

  Lot No: 179

  Lot: 179

  Railway History-İskenderun (Alexandrette) Gare - The Station

  TLSold
 • İskenderun (Alexandrette) Avenue Bauregard

  Lot No: 180

  Lot: 180

  İskenderun (Alexandrette) Avenue Bauregard

  TLSold
 • Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Guiragossian Beyrouth Lebanon, Photo Bonfils

  Lot No: 181

  Lot: 181

  Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Le port - Liman, Ed.Armenian Guiragossian Beyrouth Lebanon, Photo Bonfils

  TLSold
 • İskenderun (Alexandrette) Vue Generale - Genel görünüş

  Lot No: 182

  Lot: 182

  İskenderun (Alexandrette) Vue Generale - Genel görünüş

  TLSold
 • Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Quartier konak, Ed.Derounian

  Lot No: 183

  Lot: 183

  Armenian Editor-İskenderun (Alexandrette) Quartier konak, Ed.Derounian

  TLSold
 • Philately-Antakya (Antioche) O.M.F puluna Antakie damgalı, L'oronte, le moulin d'eau (Su Değirmeni - Watermill)

  Lot No: 184

  Lot: 184

  Philately-Antakya (Antioche) O.M.F puluna Antakie damgalı, L'oronte, le moulin d'eau (Su Değirmeni - Watermill)

  TLSold
 • Philately-Antakya (Antioche) şehrin girişi - Syrie puluna Antioche damgalı

  Lot No: 185

  Lot: 185

  Philately-Antakya (Antioche) şehrin girişi - Syrie puluna Antioche damgalı

  TLSold
 • Armenian Editor-Antakya (Antioche) Les souks, Ed.Derounian Alep

  Lot No: 186

  Lot: 186

  Armenian Editor-Antakya (Antioche) Les souks, Ed.Derounian Alep

  TLSold
 • Armenian Editor-Antakya (Antioche) 4 kartpostaldan oluşan panorama, Ed.Derounian Alep

  Lot No: 187

  Lot: 187

  Armenian Editor-Antakya (Antioche) 4 kartpostaldan oluşan panorama, Ed.Derounian Alep

  TLSold
 • Aviation -Adana (Cilicie) Atterrisage de l'aviateur Poulet, Ed.G.Mizrahi

  Lot No: 188

  Lot: 188

  Aviation -Adana (Cilicie) Atterrisage de l'aviateur Poulet, Ed.G.Mizrahi

  TLSold
 • Military - War -Mersin - Arrive du General Gouraud a Mersine (General gouraud'un Mersine gelişi)

  Lot No: 189

  Lot: 189

  Military - War -Mersin - Arrive du General Gouraud a Mersine (General gouraud'un Mersine gelişi)

  TLSold
 • Military - War -Mersin - General Gouraud en gare de Tarsous Mersine (General Gouraud Tarsus garında) G.Mizrahi Adana

  Lot No: 190

  Lot: 190

  Military - War -Mersin - General Gouraud en gare de Tarsous Mersine (General Gouraud Tarsus garında) G.Mizrahi Adana

  TLSold
 • Military - War -Adana (Cilicie) Arrive du General Gouraud, Mizrahi

  Lot No: 191

  Lot: 191

  Military - War -Adana (Cilicie) Arrive du General Gouraud, Mizrahi

  TLSold
 • Military - War -Adana (Cilicie) Nouvelle Gare

  Lot No: 192

  Lot: 192

  Military - War -Adana (Cilicie) Nouvelle Gare

  TLSold
 • Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) General Gouraud et Duffieux en auto

  Lot No: 193

  Lot: 193

  Savaş - Askeri-Adana (Cilicie) General Gouraud et Duffieux en auto

  TLSold
 • Kurdish Type-Adana (Cilicie) Osmaniye kürt şefler - chef kurdes d'osmanie

  Lot No: 194

  Lot: 194

  Kurdish Type-Adana (Cilicie) Osmaniye kürt şefler - chef kurdes d'osmanie

  TLSold
 • Adana (Cilicie) Un mendiant - dilenci

  Lot No: 195

  Lot: 195

  Adana (Cilicie) Un mendiant - dilenci

  TLSold
 • Education History-Adana Erkek Muallim Mektebi kaşeli, Hoca ve çocuklar, arkası ayrıca 1927 osmanlıca yazılı ve kaşeli, nadir kartpostal

  Lot No: 196

  Lot: 196

  Education History-Adana Erkek Muallim Mektebi kaşeli, Hoca ve çocuklar, arkası ayrıca 1927 osmanlıca yazılı ve kaşeli, nadir kartpostal

  TLSold
 • Adana, osmanlı dönemi nadir görünüş

  Lot No: 197

  Lot: 197

  Adana, osmanlı dönemi nadir görünüş

  TLSold
 • Edirne (Andrinople) Hotel Djanik pres de la gare, J.Canetti

  Lot No: 198

  Lot: 198

  Edirne (Andrinople) Hotel Djanik pres de la gare, J.Canetti

  TLSold
 • Edirne (Andrinople) Çatalca, Ville Tchataldja yazılı, Bulgar kaşeli nadir kartpostal

  Lot No: 199

  Lot: 199

  Edirne (Andrinople) Çatalca, Ville Tchataldja yazılı, Bulgar kaşeli nadir kartpostal

  TLSold
 • Edirne (Andrinople) Dance des villagois de yenikeuy, A.Ilıeff

  Lot No: 200

  Lot: 200

  Edirne (Andrinople) Dance des villagois de yenikeuy, A.Ilıeff

  TLSold
 • Education History-Edirne (Andrinople) Grands et petits seminaires slaves de Cara-agatch (Karaağaç) pres Andrinople, Mission de l'assomption en orient

  Lot No: 201

  Lot: 201

  Education History-Edirne (Andrinople) Grands et petits seminaires slaves de Cara-agatch (Karaağaç) pres Andrinople, Mission de l'assomption en orient

  TLSold
 • Edirne (Andrinople) Saraçhane, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 202

  Lot: 202

  Edirne (Andrinople) Saraçhane, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Edirne (Andrinople) F.Fettah editörlü 1932 tarihli Silahlı çocuklar ve tipler

  Lot No: 203

  Lot: 203

  Edirne (Andrinople) F.Fettah editörlü 1932 tarihli Silahlı çocuklar ve tipler

  TLSold
 • Edirne (Andrinople) Osmanlı dönemi nadir görünüş

  Lot No: 204

  Lot: 204

  Edirne (Andrinople) Osmanlı dönemi nadir görünüş

  TLSold
 • Education History-Edirne (Andrinople) Erkek muallim mektebi

  Lot No: 205

  Lot: 205

  Education History-Edirne (Andrinople) Erkek muallim mektebi

  TLSold
 • Tekirdağ (Rodosto) Boulevard du marche, Ed.Carlino Rodosto

  Lot No: 206

  Lot: 206

  Tekirdağ (Rodosto) Boulevard du marche, Ed.Carlino Rodosto

  TLSold
 • Tekirdağ (Rodosto) Rue des consulats, Ed.Joseph B.Jerusalem

  Lot No: 207

  Lot: 207

  Tekirdağ (Rodosto) Rue des consulats, Ed.Joseph B.Jerusalem

  TLSold
 • Armenian Editor-Tekirdağ (Rodosto) Sahilden görünüş, Ed.Stephan Aktarian

  Lot No: 208

  Lot: 208

  Armenian Editor-Tekirdağ (Rodosto) Sahilden görünüş, Ed.Stephan Aktarian

  TLSold
 • Armenian History-Ankara (Angora) Hisarönü Ermeni mahallesi - Armenian quarter Hissar Eunu

  Lot No: 209

  Lot: 209

  Armenian History-Ankara (Angora) Hisarönü Ermeni mahallesi - Armenian quarter Hissar Eunu

  TLSold
 • Armenian History / Railway History-Ankara (Angora) Hotel de la gare, Ed.Moughamian Freres

  Lot No: 210

  Lot: 210

  Armenian History / Railway History-Ankara (Angora) Hotel de la gare, Ed.Moughamian Freres

  TLSold
 • Ankara (Angora) Colonne d'auguste

  Lot No: 211

  Lot: 211

  Ankara (Angora) Colonne d'auguste

  TLSold
 • Ankara (Angora) Balouk Pazar

  Lot No: 212

  Lot: 212

  Ankara (Angora) Balouk Pazar

  TLSold
 • Ankara (Angora) Vue de la caserne, Le Monastere (Manastır)

  Lot No: 213

  Lot: 213

  Ankara (Angora) Vue de la caserne, Le Monastere (Manastır)

  TLSold
 • Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı nadir görünüş

  Lot No: 214

  Lot: 214

  Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı nadir görünüş

  TLSold
 • 4 adet Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı Çankaya köşkü içi, dış görünüşü ve girişi kartpostalı

  Lot No: 215

  Lot: 215

  4 adet Ankara (Angora) Osmanlıca yazılı Çankaya köşkü içi, dış görünüşü ve girişi kartpostalı

  TLSold
 • Railway History-1930 Ankara hatırası yazılı, TCDD trenin önünde tipler

  Lot No: 216

  Lot: 216

  Railway History-1930 Ankara hatırası yazılı, TCDD trenin önünde tipler

  TLSold
 • Military - War -17.03.1920 Souvenir d'Alexandrette Syrie (İskenderun) yazılı tabela önünde askerler, nadir kartpostal

  Lot No: 217

  Lot: 217

  Military - War -17.03.1920 Souvenir d'Alexandrette Syrie (İskenderun) yazılı tabela önünde askerler, nadir kartpostal

  TLSold
 • Alexandrette (İskenderun) Eglise des R.R.P.P Franciscaine - Fransisken kilisesi, nadir

  Lot No: 218

  Lot: 218

  Alexandrette (İskenderun) Eglise des R.R.P.P Franciscaine - Fransisken kilisesi, nadir

  TLSold
 • Arkası İspanyolca "Mi padre en Ankara" yazılı (Babam Ankara'da) 2 adet kartpostal / İspanyol adam muhtemelen bir zeytinyağı üreticisini ziyaret etmiş.Diğer kartpostalda da üreticiyi tek halde görüyorsunuz.

  Lot No: 219

  Lot: 219

  Arkası İspanyolca "Mi padre en Ankara" yazılı (Babam Ankara'da) 2 adet kartpostal / İspanyol adam muhtemelen bir zeytinyağı üreticisini ziyaret etmiş.Diğer kartpostalda da üreticiyi tek halde görüyorsunuz.

  TLSold
 • 23 Nisan 1920 Ankara, Türkiye Büyük Millet Meclisi açılış günü, meclisin önü, nadir kartpostal

  Lot No: 220

  Lot: 220

  23 Nisan 1920 Ankara, Türkiye Büyük Millet Meclisi açılış günü, meclisin önü, nadir kartpostal

  TLSold
 • Muğla - Milas İtalyan karargahı işgal dönemi 1919 (İtalyanca; askeri foto kopya edilemez damgalı) çok nadir fotoğraf 12x17 cm

  Lot No: 221

  Lot: 221

  Muğla - Milas İtalyan karargahı işgal dönemi 1919 (İtalyanca; askeri foto kopya edilemez damgalı) çok nadir fotoğraf 12x17 cm

  TLSold
 • Bodrum (Halicarnassus) Kale ve şehrin görünüşü, nadir kartpostal

  Lot No: 222

  Lot: 222

  Bodrum (Halicarnassus) Kale ve şehrin görünüşü, nadir kartpostal

  TLSold
 • Post Office-Ayyıldızlı tabelada "Postes - Telegraphes" olarak Fransızca ve Osmanlıca yazılı, muhtemelen Ege bölgesinde (İzmir, Aydın, Manisa olabilir) bir Postane ve önünde Osmanlı fesli tipler, çok nadir kartpostal

  Lot No: 223

  Lot: 223

  Post Office-Ayyıldızlı tabelada "Postes - Telegraphes" olarak Fransızca ve Osmanlıca yazılı, muhtemelen Ege bölgesinde (İzmir, Aydın, Manisa olabilir) bir Postane ve önünde Osmanlı fesli tipler, çok nadir kartpostal

  TLSold
 • Umum Ekmekçi Cemiyeti bayrağı önünde, İstanbul'un kurtuluşunun 4.yılı şerefine Taksim'de bulunan tipler, Osmanlıca rakam yazan plakalı araba, nadir kartpostal

  Lot No: 224

  Lot: 224

  Umum Ekmekçi Cemiyeti bayrağı önünde, İstanbul'un kurtuluşunun 4.yılı şerefine Taksim'de bulunan tipler, Osmanlıca rakam yazan plakalı araba, nadir kartpostal

  TLSold
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Üzülmez Tüneli'nin giriş

  Lot No: 225

  Lot: 225

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Üzülmez Tüneli'nin giriş

  TLSold
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlıca yazılı, Tünel girişi

  Lot No: 226

  Lot: 226

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlıca yazılı, Tünel girişi

  TLSold
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlı dönemi, Tünel girişi önünde tipler

  Lot No: 227

  Lot: 227

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Osmanlı dönemi, Tünel girişi önünde tipler

  TLSold
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) manoeuvres aux stocks dans le port de zongouldak

  Lot No: 228

  Lot: 228

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) manoeuvres aux stocks dans le port de zongouldak

  TLSold
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Plan aerien de Kerpetchlik et station de dechargement

  Lot No: 229

  Lot: 229

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Plan aerien de Kerpetchlik et station de dechargement

  TLSold
 • Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Clair de lune dans le port de zongouldak

  Lot No: 230

  Lot: 230

  Zonguldak (Societe d'ottoman Heraclee) Clair de lune dans le port de zongouldak

  TLSold
 • Armenian History-Gaziantep, Kilis (Killis) Ermeni kilisesi ve önünde Fransız askerler - Armenian church in middle, Ed.Wattar Freres

  Lot No: 231

  Lot: 231

  Armenian History-Gaziantep, Kilis (Killis) Ermeni kilisesi ve önünde Fransız askerler - Armenian church in middle, Ed.Wattar Freres

  TLSold
 • Gaziantep, Kilis (Killis) Çarşı ve sosyal yaşam

  Lot No: 232

  Lot: 232

  Gaziantep, Kilis (Killis) Çarşı ve sosyal yaşam

  TLSold
 • Gaziantep (Aintab) Genel görünüş

  Lot No: 233

  Lot: 233

  Gaziantep (Aintab) Genel görünüş

  TLSold
 • Greek History-Aydın (Aidin) Rue Kepezi olarak rumca yazılı tipler ve arkada rum kilisesi (Greek Script and church back side)

  Lot No: 234

  Lot: 234

  Greek History-Aydın (Aidin) Rue Kepezi olarak rumca yazılı tipler ve arkada rum kilisesi (Greek Script and church back side)

  TLSold
 • Aydın (Aidin) devant yeni djami / Yeni camii önünde abdest alan tipler

  Lot No: 235

  Lot: 235

  Aydın (Aidin) devant yeni djami / Yeni camii önünde abdest alan tipler

  TLSold
 • Military - War -Aydın (Aidin) Askerler - Soldiers, Librarie et Papeterie Hussein Tevfik aidin editörlü, nadir kartpostal

  Lot No: 236

  Lot: 236

  Military - War -Aydın (Aidin) Askerler - Soldiers, Librarie et Papeterie Hussein Tevfik aidin editörlü, nadir kartpostal

  TLSold
 • Music-Manisa (Magnesie) İdadiye okulu orkestrası

  Lot No: 237

  Lot: 237

  Music-Manisa (Magnesie) İdadiye okulu orkestrası

  TLSold
 • Carpet-İzmir (Smyrne - Coula) Kula'da halı dokuyanlar

  Lot No: 238

  Lot: 238

  Carpet-İzmir (Smyrne - Coula) Kula'da halı dokuyanlar

  TLSold
 • Armenian Editor-Amasya (Amassia) Kelfet Ghazi, Ed.Querkkecelian

  Lot No: 239

  Lot: 239

  Armenian Editor-Amasya (Amassia) Kelfet Ghazi, Ed.Querkkecelian

  TLSold
 • Ayvalık (Aivaly) Vue de l'abbaye Sainte Vendredi, haliyle (please see condition)

  Lot No: 240

  Lot: 240

  Ayvalık (Aivaly) Vue de l'abbaye Sainte Vendredi, haliyle (please see condition)

  TLSold
 • Erzincan - Strasse in Erzindjan, nadir osmanlı dönemi kartpostal

  Lot No: 241

  Lot: 241

  Erzincan - Strasse in Erzindjan, nadir osmanlı dönemi kartpostal

  TLSold
 • Diyarbakır (Diarbekir) Pont du tigre, haliyle (Please see condition)

  Lot No: 242

  Lot: 242

  Diyarbakır (Diarbekir) Pont du tigre, haliyle (Please see condition)

  TLSold
 • Diyarbakır, Osmanlı yazılı görünüş

  Lot No: 243

  Lot: 243

  Diyarbakır, Osmanlı yazılı görünüş

  TLSold
 • Kurdish Type-İran - Salmas'ta Kürt kadın ve Kürt aşireti (Tribut kurde) 1903 Teheran olarak pullu postadan geçmiş

  Lot No: 244

  Lot: 244

  Kurdish Type-İran - Salmas'ta Kürt kadın ve Kürt aşireti (Tribut kurde) 1903 Teheran olarak pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Noble kurd bey - Kürt tip

  Lot No: 245

  Lot: 245

  Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Noble kurd bey - Kürt tip

  TLSold
 • Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Noblesse jeune kurde - Genç kürt çocuk

  Lot No: 246

  Lot: 246

  Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Noblesse jeune kurde - Genç kürt çocuk

  TLSold
 • Kurdish Type-Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Kürt Kara Fatma, Max Fruchtermann

  Lot No: 247

  Lot: 247

  Kurdish Type-Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Kürt Kara Fatma, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Kürt tipler

  Lot No: 248

  Lot: 248

  Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Kürt tipler

  TLSold
 • Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Kürt Asilzade & Hintli Azilzade

  Lot No: 249

  Lot: 249

  Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Kürt Asilzade & Hintli Azilzade

  TLSold
 • Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Bileyci & Kürt & Karadağlı tip (Montenegro)

  Lot No: 250

  Lot: 250

  Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) parçalı kartpostal, Bileyci & Kürt & Karadağlı tip (Montenegro)

  TLSold
 • Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Kürt kadın, Max Fruchtermann

  Lot No: 251

  Lot: 251

  Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Kürt kadın, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Kurdish Type-Kürt ailesi - Famille kurde, Ed. Missirlian Halep Aleppo

  Lot No: 252

  Lot: 252

  Kurdish Type-Kürt ailesi - Famille kurde, Ed. Missirlian Halep Aleppo

  TLSold
 • Kurdish Type-Kürt kadın - Type curde, arkası Alexandrette (İskenderun) olarak pullu postadan geçmiş

  Lot No: 253

  Lot: 253

  Kurdish Type-Kürt kadın - Type curde, arkası Alexandrette (İskenderun) olarak pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Kurdish Type-Vues de Perse - femme kurde en priere / İran'da dua eden kürt kadın

  Lot No: 254

  Lot: 254

  Kurdish Type-Vues de Perse - femme kurde en priere / İran'da dua eden kürt kadın

  TLSold
 • Judaica-İstanbul (Constantinople) Yahudi dilenciler - Mendiant juif

  Lot No: 255

  Lot: 255

  Judaica-İstanbul (Constantinople) Yahudi dilenciler - Mendiant juif

  TLSold
 • Judaica-Lebanon Beyrouth (Lübnan Beyrut) Femme juives en costumes de sortie, arkası Hotel Belle vue Jericho kaşeli

  Lot No: 256

  Lot: 256

  Judaica-Lebanon Beyrouth (Lübnan Beyrut) Femme juives en costumes de sortie, arkası Hotel Belle vue Jericho kaşeli

  TLSold
 • Judaica-Selanik (Salonique) Grand Rabbin - Hahambaşı

  Lot No: 257

  Lot: 257

  Judaica-Selanik (Salonique) Grand Rabbin - Hahambaşı

  TLSold
 • Judaica-Selanik (Salonique) Rue Vardar et Hamal İsraelites du pays - Ed.G.Bader

  Lot No: 258

  Lot: 258

  Judaica-Selanik (Salonique) Rue Vardar et Hamal İsraelites du pays - Ed.G.Bader

  TLSold
 • Judaica-Selanik (Salonique) Yahudi mezarlığında tip - Dans les cimetiere israelites

  Lot No: 259

  Lot: 259

  Judaica-Selanik (Salonique) Yahudi mezarlığında tip - Dans les cimetiere israelites

  TLSold
 • Judaica-Selanik (Salonique) Campagne d'orient Femme juives de Salonique - Selanik'li yahudi kadınlar

  Lot No: 260

  Lot: 260

  Judaica-Selanik (Salonique) Campagne d'orient Femme juives de Salonique - Selanik'li yahudi kadınlar

  TLSold
 • Judaica -Selanik (Salonique) Costumes israelites, Yahudi tip - Jewish

  Lot No: 261

  Lot: 261

  Judaica -Selanik (Salonique) Costumes israelites, Yahudi tip - Jewish

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Cesaire Kayser et P.Leonard Tardy membre honoraire de notre communaute greek de constantinople

  Lot No: 262

  Lot: 262

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Cesaire Kayser et P.Leonard Tardy membre honoraire de notre communaute greek de constantinople

  TLSold
 • Greek History-Nikiphoros Pretre Grec de Meneligue (Macedoine) a accompagne les membres du comite Turc / Yunan rahibi Türk komite üyelerine eşlik etmesi yazılı çok nadir kartpostal

  Lot No: 263

  Lot: 263

  Greek History-Nikiphoros Pretre Grec de Meneligue (Macedoine) a accompagne les membres du comite Turc / Yunan rahibi Türk komite üyelerine eşlik etmesi yazılı çok nadir kartpostal

  TLSold
 • Greek History-Turquie - Greece, Türk ve Rum tiplerle birlikte Edirne, Rumeli ve Balkanları gösteren taş baskı nadir kartpostal

  Lot No: 264

  Lot: 264

  Greek History-Turquie - Greece, Türk ve Rum tiplerle birlikte Edirne, Rumeli ve Balkanları gösteren taş baskı nadir kartpostal

  TLSold
 • Greek History-İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldier, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askeri Ayasofya Camii önünde

Sinan Meydan'ın köşe yazısında bu kartpostalin görseli kullanılmıştır: https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarlar/sinan-meydan/danistay-ayasofya-ve-ataturk-5926955/

  Lot No: 265

  Lot: 265

  Greek History-İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldier, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askeri Ayasofya Camii önünde Sinan Meydan'ın köşe yazısında bu kartpostalin görseli kullanılmıştır: https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarlar/sinan-meydan/danistay-ayasofya-ve-ataturk-5926955/

  TLSold
 • Greek History-1912 Türk - Rum Savaşı (Turkish - Greek War) Osmanlı esirler, taş baskı kartpostal

  Lot No: 266

  Lot: 266

  Greek History-1912 Türk - Rum Savaşı (Turkish - Greek War) Osmanlı esirler, taş baskı kartpostal

  TLSold
 • Greek History-İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldiers, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askerleri Ayasofya Camii önünde

  Lot No: 267

  Lot: 267

  Greek History-İşgal dönemi (Occupation Period) Greek soldiers, Sainte Sophie de Constantinople - Yunan askerleri Ayasofya Camii önünde

  TLSold
 • Greek History-Bursa (Brousse) Gemlik, 1920 işgal dönemi Rum General'in gelişi - arkası; Commander Fothergill receiving the greek commander into relieved the Marlboros at guemlik 1920 yazılı

  Lot No: 268

  Lot: 268

  Greek History-Bursa (Brousse) Gemlik, 1920 işgal dönemi Rum General'in gelişi - arkası; Commander Fothergill receiving the greek commander into relieved the Marlboros at guemlik 1920 yazılı

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Rum Ortodox Patrikler

  Lot No: 269

  Lot: 269

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Rum Ortodox Patrikler

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Patriarche Orthodoxe Joachim

  Lot No: 270

  Lot: 270

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Patriarche Orthodoxe Joachim

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Gymnase Grec a Phanar - Fener Rum Patrikhanesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 271

  Lot: 271

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Gymnase Grec a Phanar - Fener Rum Patrikhanesi, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Büyükada - Prinkipo, Rum bayrakları ve tabelalar, Brasserie, Restaurant - Promenades du cafe, Max Fruchtermann

  Lot No: 272

  Lot: 272

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Büyükada - Prinkipo, Rum bayrakları ve tabelalar, Brasserie, Restaurant - Promenades du cafe, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Eglise greek de la Trinite - Pera'da Rum Trinite kilisesi, Max Fruchtermann Haliyle (Please see condition)

  Lot No: 273

  Lot: 273

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Eglise greek de la Trinite - Pera'da Rum Trinite kilisesi, Max Fruchtermann Haliyle (Please see condition)

  TLSold
 • Greek History-Türk ve Rum Avcı (Jager) tip, taş baskı nadir kartpostal

  Lot No: 274

  Lot: 274

  Greek History-Türk ve Rum Avcı (Jager) tip, taş baskı nadir kartpostal

  TLSold
 • Armenian Editor-Erzurum Tortum (Thourtoum) Ermenice yazılı görünüş, IMP Mechitariste Vienne

  Lot No: 275

  Lot: 275

  Armenian Editor-Erzurum Tortum (Thourtoum) Ermenice yazılı görünüş, IMP Mechitariste Vienne

  TLSold
 • 1930'larda Kelkit nehrinden Tokat Niksar görünüşü

  Lot No: 276

  Lot: 276

  1930'larda Kelkit nehrinden Tokat Niksar görünüşü

  TLSold
 • Uşak ispirto fabrikası, osmanlıca yazılı kartpostal

  Lot No: 277

  Lot: 277

  Uşak ispirto fabrikası, osmanlıca yazılı kartpostal

  TLSold
 • Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 278

  Lot: 278

  Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSold
 • Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 279

  Lot: 279

  Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını (Fire) Havadan nadir görünüş - Rare aerial view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSold
 • Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 280

  Lot: 280

  Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSold
 • Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  Lot No: 281

  Lot: 281

  Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Şehrin görünüşü - Rare view, 17x12 cm fotoğraf

  TLSold
 • Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) 4 adet 7x11 cm'er fotoğraf - Fotoğrafta gördüğünüz gibi yanyana getirildiğinde şehrin panoraması oluşuyor.Each photo 7x11 cm

  Lot No: 282

  Lot: 282

  Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) 4 adet 7x11 cm'er fotoğraf - Fotoğrafta gördüğünüz gibi yanyana getirildiğinde şehrin panoraması oluşuyor.Each photo 7x11 cm

  TLSold
 • Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Sosyal yaşam ve halk, 8x12 cm fotoğraf

  Lot No: 283

  Lot: 283

  Greek History-1917 Selanik (Salonique) Yangını sonrası (After the Fire) Sosyal yaşam ve halk, 8x12 cm fotoğraf

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Padişah fermanının okunması - lecture d'un firman imperial

  Lot No: 284

  Lot: 284

  Greek History-Selanik (Salonique) Padişah fermanının okunması - lecture d'un firman imperial

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Convoi du criminel pendu a la place du tour blanche

  Lot No: 285

  Lot: 285

  Greek History-Selanik (Salonique) Convoi du criminel pendu a la place du tour blanche

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Consulat general d'Autriche hongrie & Consulat General du Greek - Monastere Grec

  Lot No: 286

  Lot: 286

  Greek History-Selanik (Salonique) Consulat general d'Autriche hongrie & Consulat General du Greek - Monastere Grec

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) 1903 yangınından sonra Osmanlı Bankasını gösteren nadir parçalı kartpostal

  Lot No: 287

  Lot: 287

  Greek History-Selanik (Salonique) 1903 yangınından sonra Osmanlı Bankasını gösteren nadir parçalı kartpostal

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Vieille porte de la prison Yedi coule, Ed.Varsano

  Lot No: 288

  Lot: 288

  Greek History-Selanik (Salonique) Vieille porte de la prison Yedi coule, Ed.Varsano

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Taş baskı, Limanın ve kulenin görünüşü, Warenhaus S.Krautkopf Mergentheim yazılı, 1898 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 289

  Lot: 289

  Greek History-Selanik (Salonique) Taş baskı, Limanın ve kulenin görünüşü, Warenhaus S.Krautkopf Mergentheim yazılı, 1898 pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Sahil görünüşü, 1899 pullu postadan geçmiş, Ed.Verlag von G.Bader

  Lot No: 290

  Lot: 290

  Greek History-Selanik (Salonique) Sahil görünüşü, 1899 pullu postadan geçmiş, Ed.Verlag von G.Bader

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Une rue du centre de la ville (Vue tres originale) Ed. L.Molho

  Lot No: 291

  Lot: 291

  Greek History-Selanik (Salonique) Une rue du centre de la ville (Vue tres originale) Ed. L.Molho

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Vue generale du quai, Ed. David M.Assaei

  Lot No: 292

  Lot: 292

  Greek History-Selanik (Salonique) Vue generale du quai, Ed. David M.Assaei

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Rue du vardar

  Lot No: 293

  Lot: 293

  Greek History-Selanik (Salonique) Rue du vardar

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Boulevard Hamidie a Salonique, arkası "Ahmed Durri Ecole du commerce Yadiguerie Terekki Salonique" damgalı

  Lot No: 294

  Lot: 294

  Greek History-Selanik (Salonique) Boulevard Hamidie a Salonique, arkası "Ahmed Durri Ecole du commerce Yadiguerie Terekki Salonique" damgalı

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Cascades de Kara Ahmed a Karaferia, Ed.H.Vassif

  Lot No: 295

  Lot: 295

  Greek History-Selanik (Salonique) Cascades de Kara Ahmed a Karaferia, Ed.H.Vassif

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Costumes Villageois, arkası "Direction du service aeronautique de l'armee Orient" kaşeli, Ed.Barzilai

  Lot No: 296

  Lot: 296

  Greek History-Selanik (Salonique) Costumes Villageois, arkası "Direction du service aeronautique de l'armee Orient" kaşeli, Ed.Barzilai

  TLSold
 • Greek History-Selanik (Salonique) Groupe de brigands Greek, Ed.Barzilai

  Lot No: 297

  Lot: 297

  Greek History-Selanik (Salonique) Groupe de brigands Greek, Ed.Barzilai

  TLSold
 • Greek History / Military - War -Selanik (Salonique) Officier Ottoman & Bande Greek combattant en macedoine pour la liberte, 1908 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 298

  Lot: 298

  Greek History / Military - War -Selanik (Salonique) Officier Ottoman & Bande Greek combattant en macedoine pour la liberte, 1908 pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Greek History / Military - War -Manastır (Monastir) Greek soldiers Chefs grecs, Karavitis, volanis, Makris

  Lot No: 299

  Lot: 299

  Greek History / Military - War -Manastır (Monastir) Greek soldiers Chefs grecs, Karavitis, volanis, Makris

  TLSold
 • Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) prise par la bayonette des reglages ennemis

  Lot No: 300

  Lot: 300

  Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) prise par la bayonette des reglages ennemis

  TLSold
 • Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Type Orientale

  Lot No: 301

  Lot: 301

  Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Type Orientale

  TLSold
 • Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Ruines des sardes

  Lot No: 302

  Lot: 302

  Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Ruines des sardes

  TLSold
 • Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Lettre dictee

  Lot No: 303

  Lot: 303

  Greek History / Military - War -1912 Türk Rum savaşı (Turkish Greek War) Lettre dictee

  TLSold
 • Greek History-Greece (Yunanistan) Grande Brasserie Restaurant Olympia, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 304

  Lot: 304

  Greek History-Greece (Yunanistan) Grande Brasserie Restaurant Olympia, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Greek History-Greece (Yunanistan) Athens, taş baskı parçalı kartpostal

  Lot No: 305

  Lot: 305

  Greek History-Greece (Yunanistan) Athens, taş baskı parçalı kartpostal

  TLSold
 • Greek History-Greece (Yunanistan) taş baskı tipler

  Lot No: 306

  Lot: 306

  Greek History-Greece (Yunanistan) taş baskı tipler

  TLSold
 • Greek History-Greece (Yunanistan) Famille royal de grece

  Lot No: 307

  Lot: 307

  Greek History-Greece (Yunanistan) Famille royal de grece

  TLSold
 • Greek History-Greece (Yunanistan) Corfou, 2'li panorama

  Lot No: 308

  Lot: 308

  Greek History-Greece (Yunanistan) Corfou, 2'li panorama

  TLSold
 • Üsküp (Uskub) Osmanlı Bankası, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 309

  Lot: 309

  Üsküp (Uskub) Osmanlı Bankası, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Üsküp (Uskub) 3'lü panorama

  Lot No: 310

  Lot: 310

  Üsküp (Uskub) 3'lü panorama

  TLSold
 • Savaş - Askeri-Üsküp (Uskub) Artillerie - Toplar, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 311

  Lot: 311

  Savaş - Askeri-Üsküp (Uskub) Artillerie - Toplar, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Dedeağaç (Dedeagatch) Fenerden şehrin görünüşü, 1909 osmanlı dönemi pullu postadan geçmiş, Ed.Evnouchides

  Lot No: 312

  Lot: 312

  Dedeağaç (Dedeagatch) Fenerden şehrin görünüşü, 1909 osmanlı dönemi pullu postadan geçmiş, Ed.Evnouchides

  TLSold
 • Dedeağaç (Dedeagatch) 1903 Osmanlı dönemi, Kilise

  Lot No: 313

  Lot: 313

  Dedeağaç (Dedeagatch) 1903 Osmanlı dönemi, Kilise

  TLSold
 • Manastır (Monastir) Chirok sokak, Bazar Hamidie tabelası solda

  Lot No: 314

  Lot: 314

  Manastır (Monastir) Chirok sokak, Bazar Hamidie tabelası solda

  TLSold
 • Manastır (Monastir) Avenue de la gare, 1909 postadan geçmiş

  Lot No: 315

  Lot: 315

  Manastır (Monastir) Avenue de la gare, 1909 postadan geçmiş

  TLSold
 • Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  Lot No: 316

  Lot: 316

  Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  TLSold
 • Manastır (Monastir) Avenue des casernes, 1911 postadan geçmiş

  Lot No: 317

  Lot: 317

  Manastır (Monastir) Avenue des casernes, 1911 postadan geçmiş

  TLSold
 • Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  Lot No: 318

  Lot: 318

  Manastır (Monastir) Exercices des eleves militaires, 1911 postadan geçmiş

  TLSold
 • Greek History-Sol tarafta Rumca tabelalar bulunan, Camii'ninde bulunduğu balkanlarda bir şehir fotoğrafı 8x13 cm

  Lot No: 319

  Lot: 319

  Greek History-Sol tarafta Rumca tabelalar bulunan, Camii'ninde bulunduğu balkanlarda bir şehir fotoğrafı 8x13 cm

  TLSold
 • Greek History-Greece (Yunanistan) 1907 Janina (Ioannina) 2'li panorama

  Lot No: 320

  Lot: 320

  Greek History-Greece (Yunanistan) 1907 Janina (Ioannina) 2'li panorama

  TLSold
 • Military - War -Konya Milli Mücadele mitingi, 7x11 cm fotoğraf

  Lot No: 321

  Lot: 321

  Military - War -Konya Milli Mücadele mitingi, 7x11 cm fotoğraf

  TLSold
 • Philately-Konya, Osmanlıca yazılı sokak ve sosyal yaşam

  Lot No: 322

  Lot: 322

  Philately-Konya, Osmanlıca yazılı sokak ve sosyal yaşam

  TLSold
 • Konya (Konia) parçalı kartpostal, Kürtler - Feldpost Bosanti damgalı

  Lot No: 323

  Lot: 323

  Konya (Konia) parçalı kartpostal, Kürtler - Feldpost Bosanti damgalı

  TLSold
 • Armenian Editor-Konya (Konia) Medrese Kara Tchai, Ed.Solakian

  Lot No: 324

  Lot: 324

  Armenian Editor-Konya (Konia) Medrese Kara Tchai, Ed.Solakian

  TLSold
 • Armenian Editor-Konya (Konia) Sirtchali Medrese, Ed.Solakian

  Lot No: 325

  Lot: 325

  Armenian Editor-Konya (Konia) Sirtchali Medrese, Ed.Solakian

  TLSold
 • Railway History-Kütahya istasyonu, postadan geçmiş

  Lot No: 326

  Lot: 326

  Railway History-Kütahya istasyonu, postadan geçmiş

  TLSold
 • 1937 Kütahya, nadir görünüş

  Lot No: 327

  Lot: 327

  1937 Kütahya, nadir görünüş

  TLSold
 • Kütahya görünüş, kartpostal

  Lot No: 328

  Lot: 328

  Kütahya görünüş, kartpostal

  TLSold
 • Malatya istasyonu, kartpostal

  Lot No: 329

  Lot: 329

  Malatya istasyonu, kartpostal

  TLSold
 • Antalya saat kulesi

  Lot No: 330

  Lot: 330

  Antalya saat kulesi

  TLSold
 • Hukuk Tarihi-Balikesir Hükümet caddesi - Avukat Bohor Fikri ve Mülazım ahmet tabelaları gözükmektedir.

  Lot No: 331

  Lot: 331

  Hukuk Tarihi-Balikesir Hükümet caddesi - Avukat Bohor Fikri ve Mülazım ahmet tabelaları gözükmektedir.

  TLSold
 • Osmanlıca yazılı Balıkesir Bandırma ile ilgili 2 kartpostal

  Lot No: 332

  Lot: 332

  Osmanlıca yazılı Balıkesir Bandırma ile ilgili 2 kartpostal

  TLSold
 • Railway History-Konya Garında, Bagdad yazılı trenin üzerinde Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  Lot No: 333

  Lot: 333

  Railway History-Konya Garında, Bagdad yazılı trenin üzerinde Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  TLSold
 • Diyarbakır, Osmanlı dönemi Hasanpaşa hanı

  Lot No: 334

  Lot: 334

  Diyarbakır, Osmanlı dönemi Hasanpaşa hanı

  TLSold
 • Military - War -Sultan Abdülhamid'in tahta çıkışının 25.Yıldönümü reklamlı, Yıldız Sarayı ve Hamidiye camii taş baskı kartpostal

  Lot No: 335

  Lot: 335

  Military - War -Sultan Abdülhamid'in tahta çıkışının 25.Yıldönümü reklamlı, Yıldız Sarayı ve Hamidiye camii taş baskı kartpostal

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in İstanbul ziyareti, Sultan Abdülhamid ve Kaiser Wilhelm, Beyazıt meydanı İstanbul üniversitesi görünüşlü parçalı kartpostal, postadan geçmiş

  Lot No: 336

  Lot: 336

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in İstanbul ziyareti, Sultan Abdülhamid ve Kaiser Wilhelm, Beyazıt meydanı İstanbul üniversitesi görünüşlü parçalı kartpostal, postadan geçmiş

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal

  Lot No: 337

  Lot: 337

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 338

  Lot: 338

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, taş baskı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  Lot No: 339

  Lot: 339

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  Lot No: 340

  Lot: 340

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Palestine - Filistin) ziyareti, taş baskı kartpostal

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, parçalı kartpostal

  Lot No: 341

  Lot: 341

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, parçalı kartpostal

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Yafa) ziyareti, parçalı kartpostal, Jerusalem olarak pullu postadan geçmiş

  Lot No: 342

  Lot: 342

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jaffa (Yafa) ziyareti, parçalı kartpostal, Jerusalem olarak pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Yunanistan (Greece) ziyareti, Yunan Kralı ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 343

  Lot: 343

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Yunanistan (Greece) ziyareti, Yunan Kralı ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Mısır (Egypt) ziyareti, Kahire (Cairo) ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 344

  Lot: 344

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Mısır (Egypt) ziyareti, Kahire (Cairo) ve Kaiser parçalı kartpostal, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, Türkiye ve Ortadoğu haritası ile Kudüs panoraması, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 345

  Lot: 345

  Military - War -1898 Alman Kaiser Wilhelm'in Jerusalem (Kudüs) ziyareti, Türkiye ve Ortadoğu haritası ile Kudüs panoraması, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Gruss Aus Jerusalem (Kudüs) Landungssteg in Haifa (Hayfa) yazılı Türk bayrakları ve arkası 1900 Jerusalem Osmanlı damgalı postadan geçmiş, hafif bir kondisyon düşüklüğü mevcuttur.

  Lot No: 346

  Lot: 346

  Gruss Aus Jerusalem (Kudüs) Landungssteg in Haifa (Hayfa) yazılı Türk bayrakları ve arkası 1900 Jerusalem Osmanlı damgalı postadan geçmiş, hafif bir kondisyon düşüklüğü mevcuttur.

  TLSold
 • Gruss aus Jaffa (Yafa) taş baskı parçalı kartpostal

  Lot No: 347

  Lot: 347

  Gruss aus Jaffa (Yafa) taş baskı parçalı kartpostal

  TLSold
 • Souvenir de Jericho (Eriha) taş baskı parçalı kartpostal Ed.Jerusalem (Kudüs) L.Schoenecke

  Lot No: 348

  Lot: 348

  Souvenir de Jericho (Eriha) taş baskı parçalı kartpostal Ed.Jerusalem (Kudüs) L.Schoenecke

  TLSold
 • 1901 Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) taş baskı parçalı kartpostal

  Lot No: 349

  Lot: 349

  1901 Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) taş baskı parçalı kartpostal

  TLSold
 • Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Vue du port - Limanın görünüşü

  Lot No: 350

  Lot: 350

  Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Vue du port - Limanın görünüşü

  TLSold
 • Education History-Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Etablissement des soeurs St.Charles Borromee

  Lot No: 351

  Lot: 351

  Education History-Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Etablissement des soeurs St.Charles Borromee

  TLSold
 • Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Mont Liban, Patriarche Maronites a paris 1905

  Lot No: 352

  Lot: 352

  Lübnan Beyrut (Lebanon - Beyrouth) Mont Liban, Patriarche Maronites a paris 1905

  TLSold
 • Palastina (Filistin - Hayfa) Haifa, haus der familie aimann

  Lot No: 353

  Lot: 353

  Palastina (Filistin - Hayfa) Haifa, haus der familie aimann

  TLSold
 • Jerusalem (Kudüs) Ağlama duvarı

  Lot No: 354

  Lot: 354

  Jerusalem (Kudüs) Ağlama duvarı

  TLSold
 • 3 adet Halep (Aleppo) kartpostalı, Grand Rue de Bab-El-Faradj & Rue du serail, Wattar Freres / Place telal

  Lot No: 355

  Lot: 355

  3 adet Halep (Aleppo) kartpostalı, Grand Rue de Bab-El-Faradj & Rue du serail, Wattar Freres / Place telal

  TLSold
 • Panorama-Wattar Freres editörlü, orijinal kabında 8 kartpostal oluşan, 110x10 cm ölçüsünde Halep panoraması (Panoramique d'alep)

  Lot No: 356

  Lot: 356

  Panorama-Wattar Freres editörlü, orijinal kabında 8 kartpostal oluşan, 110x10 cm ölçüsünde Halep panoraması (Panoramique d'alep)

  TLSold
 • Booklet-Souvenir de Cilicie (Adana) orijinal kabında Papadopoulos Mersine editörlü, 16 adetten renkli Mersin kartpostalından oluşan nadir booklet

  Lot No: 357

  Lot: 357

  Booklet-Souvenir de Cilicie (Adana) orijinal kabında Papadopoulos Mersine editörlü, 16 adetten renkli Mersin kartpostalından oluşan nadir booklet

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Yeşil Camii, Mosquee Verte

  Lot No: 358

  Lot: 358

  Bursa (Brousse) Yeşil Camii, Mosquee Verte

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Yeşil Camii'nin içi, interior of Mosquee Verte

  Lot No: 359

  Lot: 359

  Bursa (Brousse) Yeşil Camii'nin içi, interior of Mosquee Verte

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Hüdavendigar Camii ve mezarı

  Lot No: 360

  Lot: 360

  Bursa (Brousse) Hüdavendigar Camii ve mezarı

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Sultan Emir Camiisinin girişi

  Lot No: 361

  Lot: 361

  Bursa (Brousse) Sultan Emir Camiisinin girişi

  TLSold
 • Bursa (Brousse) Ulu Camiinin avlusu, Max Fruchtermann

  Lot No: 362

  Lot: 362

  Bursa (Brousse) Ulu Camiinin avlusu, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Russian Philately-Kars, Citadelle et Fleuve Kars Tchai, 1914 Rusça KAPC olarak postadan geçmiş

  Lot No: 363

  Lot: 363

  Russian Philately-Kars, Citadelle et Fleuve Kars Tchai, 1914 Rusça KAPC olarak postadan geçmiş

  TLSold
 • Kars, pont et citadelle, nadir kartpostal, rusça yazılı

  Lot No: 364

  Lot: 364

  Kars, pont et citadelle, nadir kartpostal, rusça yazılı

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Yangın sonrası Sporting club

  Lot No: 365

  Lot: 365

  İzmir (Smyrne) Yangın sonrası Sporting club

  TLSold
 • Carpet-İzmir (Smyrne) Halı dokuyan kadınlar - Fabrication des tapis

  Lot No: 366

  Lot: 366

  Carpet-İzmir (Smyrne) Halı dokuyan kadınlar - Fabrication des tapis

  TLSold
 • italian consulate-İzmir (Smyrne) işgal dönemi İtalya konsolosluğu (askeri foto kopya edilemez damgalı) nadir fotoğraf 17x12 cm

  Lot No: 367

  Lot: 367

  italian consulate-İzmir (Smyrne) işgal dönemi İtalya konsolosluğu (askeri foto kopya edilemez damgalı) nadir fotoğraf 17x12 cm

  TLSold
 • Greek History-İzmir (Smyrne) 1922 Scene in smyrna during the Greek Retreat yazılı Yunanlıların İzmir'den kaçarken bir kadına yaptıkları zulüm

  Lot No: 368

  Lot: 368

  Greek History-İzmir (Smyrne) 1922 Scene in smyrna during the Greek Retreat yazılı Yunanlıların İzmir'den kaçarken bir kadına yaptıkları zulüm

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Costume classic de villegois, Ed.Homere

  Lot No: 369

  Lot: 369

  İzmir (Smyrne) Costume classic de villegois, Ed.Homere

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Pecheur - Balıkçılar, nadir

  Lot No: 370

  Lot: 370

  İzmir (Smyrne) Pecheur - Balıkçılar, nadir

  TLSold
 • Post Office & Greek History-İzmir (Smyrne) Greek post office and quay view - Yunan postanesi ve sahil, Ed.Sarantopoulos

  Lot No: 371

  Lot: 371

  Post Office & Greek History-İzmir (Smyrne) Greek post office and quay view - Yunan postanesi ve sahil, Ed.Sarantopoulos

  TLSold
 • Greek History-İzmir (Smyrne) Cordelio - Karşıyaka, solda Rumca (Greek) tabelalar, Ed.Sarantopoulos

  Lot No: 372

  Lot: 372

  Greek History-İzmir (Smyrne) Cordelio - Karşıyaka, solda Rumca (Greek) tabelalar, Ed.Sarantopoulos

  TLSold
 • Railway History-İzmir (Smyrne) Station Basmahane - İstasyon, Ed.Sarantopoulos

  Lot No: 373

  Lot: 373

  Railway History-İzmir (Smyrne) Station Basmahane - İstasyon, Ed.Sarantopoulos

  TLSold
 • Arthur Lafonte-İzmir (Smyrne) Immeuble Arthur Lafonte, Sur les quais yazılı, Hamza Rustem editörlü nadir kartpostal / 1918'de İzmir'de kurulan ve günümüzde de halen bulunan Arthur Lafonte İncir üreticisidir.Kaynak: http://lafont.com.tr/

  Lot No: 374

  Lot: 374

  Arthur Lafonte-İzmir (Smyrne) Immeuble Arthur Lafonte, Sur les quais yazılı, Hamza Rustem editörlü nadir kartpostal / 1918'de İzmir'de kurulan ve günümüzde de halen bulunan Arthur Lafonte İncir üreticisidir.Kaynak: http://lafont.com.tr/

  TLSold
 • Souvenir de Smyrne (İzmir) yazılı kızlar, nadir kartpostal

  Lot No: 375

  Lot: 375

  Souvenir de Smyrne (İzmir) yazılı kızlar, nadir kartpostal

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Torbalı'da resmi tatil - Jour ferie a Tourbali, chadurvan-Altı damgalı arkası, R.Crespin Smyrne kaşeli nadir kartpostal

  Lot No: 376

  Lot: 376

  İzmir (Smyrne) Torbalı'da resmi tatil - Jour ferie a Tourbali, chadurvan-Altı damgalı arkası, R.Crespin Smyrne kaşeli nadir kartpostal

  TLSold
 • Spor / Wrestling-İzmir (Smyrne) Pehlivanlar, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 377

  Lot: 377

  Spor / Wrestling-İzmir (Smyrne) Pehlivanlar, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Mevlevi dervişler

  Lot No: 378

  Lot: 378

  İzmir (Smyrne) Mevlevi dervişler

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Foto Cemal editörlü, mezar başında anma

  Lot No: 379

  Lot: 379

  İzmir (Smyrne) Foto Cemal editörlü, mezar başında anma

  TLSold
 • Armenian Editor-İzmir (Smyrne) Arrive des vendangeurs (Üzüm toplayıcıları) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 380

  Lot: 380

  Armenian Editor-İzmir (Smyrne) Arrive des vendangeurs (Üzüm toplayıcıları) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Costumes des carnavals

  Lot No: 381

  Lot: 381

  İzmir (Smyrne) Costumes des carnavals

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Emballage des figues - İncirlerin paketlenmesi, Ed.J.Molko

  Lot No: 382

  Lot: 382

  İzmir (Smyrne) Emballage des figues - İncirlerin paketlenmesi, Ed.J.Molko

  TLSold
 • Greek History-İzmir (Smyrne) Travail des figues - İncir ayıklanması, postadan geçmiş rumca yazılı

  Lot No: 383

  Lot: 383

  Greek History-İzmir (Smyrne) Travail des figues - İncir ayıklanması, postadan geçmiş rumca yazılı

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Place du Bazar, Messagerie Maritimes

  Lot No: 384

  Lot: 384

  İzmir (Smyrne) Place du Bazar, Messagerie Maritimes

  TLSold
 • İzmir hatırası yazılı, 1931 tarihli tipler

  Lot No: 385

  Lot: 385

  İzmir hatırası yazılı, 1931 tarihli tipler

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Banque d'Orient - Ortadoğu bankası

  Lot No: 386

  Lot: 386

  İzmir (Smyrne) Banque d'Orient - Ortadoğu bankası

  TLSold
 • Greek History-İzmir (Smyrne) Clocher de l'eglise Ste.Photinie, Rumca tabelalar

  Lot No: 387

  Lot: 387

  Greek History-İzmir (Smyrne) Clocher de l'eglise Ste.Photinie, Rumca tabelalar

  TLSold
 • Armenian Editor-İzmir (Smyrne) Faubourg de Cocaryalı et Gueztepe (Göztepe) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 388

  Lot: 388

  Armenian Editor-İzmir (Smyrne) Faubourg de Cocaryalı et Gueztepe (Göztepe) Ed.Armenian Coyounian, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Palais du gouverneur et la grande caserne

  Lot No: 389

  Lot: 389

  İzmir (Smyrne) Palais du gouverneur et la grande caserne

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Bornova'da cadde

  Lot No: 390

  Lot: 390

  İzmir (Smyrne) Bornova'da cadde

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Sporting club et les quais

  Lot No: 391

  Lot: 391

  İzmir (Smyrne) Sporting club et les quais

  TLSold
 • Greek Philately-İzmir (Smyrne) Rumca olarak postadan geçmiş, Türk mahallesi

  Lot No: 392

  Lot: 392

  Greek Philately-İzmir (Smyrne) Rumca olarak postadan geçmiş, Türk mahallesi

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Quais et bellevue, Rumca yazılı

  Lot No: 393

  Lot: 393

  İzmir (Smyrne) Quais et bellevue, Rumca yazılı

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Ziraat Bornova mektebi, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 394

  Lot: 394

  İzmir (Smyrne) Ziraat Bornova mektebi, Ed.Ethem Ruhi

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Şirket buluvar, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 395

  Lot: 395

  İzmir (Smyrne) Şirket buluvar, Ed.Ethem Ruhi

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Karantina, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 396

  Lot: 396

  İzmir (Smyrne) Karantina, Ed.Ethem Ruhi

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Hükümet meydanı, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 397

  Lot: 397

  İzmir (Smyrne) Hükümet meydanı, Ed.Ethem Ruhi

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Türkiye İş Bankası ve yanında Nakliyat ve Ekmekçiler şirketi tabelası, Ed.Ethem Ruhi

  Lot No: 398

  Lot: 398

  İzmir (Smyrne) Türkiye İş Bankası ve yanında Nakliyat ve Ekmekçiler şirketi tabelası, Ed.Ethem Ruhi

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Embouchures du meles, arkası "N.Nadji Dette publique ottoman" kaşeli

  Lot No: 399

  Lot: 399

  İzmir (Smyrne) Embouchures du meles, arkası "N.Nadji Dette publique ottoman" kaşeli

  TLSold
 • Greek History-İzmir (Smyrne) Rue Franque, Rumca tabelalar

  Lot No: 400

  Lot: 400

  Greek History-İzmir (Smyrne) Rue Franque, Rumca tabelalar

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Bornova'nın genel görünüşü

  Lot No: 401

  Lot: 401

  İzmir (Smyrne) Bornova'nın genel görünüşü

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Hisar camii girişi - ancien temple djami turc, Ed.Dermond

  Lot No: 402

  Lot: 402

  İzmir (Smyrne) Hisar camii girişi - ancien temple djami turc, Ed.Dermond

  TLSold
 • İzmir (Smyrne) Une mosquee - Camii

  Lot No: 403

  Lot: 403

  İzmir (Smyrne) Une mosquee - Camii

  TLSold
 • Arkası "Konya Mektebi" yazılı, öğrenciler kazı yaparken, kartpostal

  Lot No: 404

  Lot: 404

  Arkası "Konya Mektebi" yazılı, öğrenciler kazı yaparken, kartpostal

  TLSold
 • Konya (Konia) Nasrettin hoca'nın Akşehir'de bulunan mezarı, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 405

  Lot: 405

  Konya (Konia) Nasrettin hoca'nın Akşehir'de bulunan mezarı, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) College Francais Du Sacre Coeur (Fransız koleji) bookletinin kabı - Only Booklet Cover

Bir sonraki lotta sonra görmeye başlayacağınız kartpostallar bu bookletten çıkmıştır ve tümü 14x9 ölçüsünde, arkaları "Carte Postale" yazılı kartpostallardır.

  Lot No: 406

  Lot: 406

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) College Francais Du Sacre Coeur (Fransız koleji) bookletinin kabı - Only Booklet Cover Bir sonraki lotta sonra görmeye başlayacağınız kartpostallar bu bookletten çıkmıştır ve tümü 14x9 ölçüsünde, arkaları "Carte Postale" yazılı kartpostallardır.

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Terrasse du college vue sur le pagus, 2'li panorama klasik kartpostal

  Lot No: 407

  Lot: 407

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Terrasse du college vue sur le pagus, 2'li panorama klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Promenade sur les quais, Rumca (Greek tabelas) tabelalar, 2'li panorama klasik kartpostal

  Lot No: 408

  Lot: 408

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Promenade sur les quais, Rumca (Greek tabelas) tabelalar, 2'li panorama klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Facade du college, klasik kartpostal

  Lot No: 409

  Lot: 409

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Facade du college, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cour interieur du du college, klasik kartpostal

  Lot No: 410

  Lot: 410

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cour interieur du du college, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Fanfare du college (Müzik grubu) klasik kartpostal

  Lot No: 411

  Lot: 411

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Fanfare du college (Müzik grubu) klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Escrime au college (Eskrim) klasik kartpostal

  Lot No: 412

  Lot: 412

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Escrime au college (Eskrim) klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Dortoire des pensionnaire, klasik kartpostal

  Lot No: 413

  Lot: 413

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Dortoire des pensionnaire, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le Petit Theatre (Tiyatro Grubu) klasik kartpostal

  Lot No: 414

  Lot: 414

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le Petit Theatre (Tiyatro Grubu) klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le refectoire, klasik kartpostal

  Lot No: 415

  Lot: 415

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Le refectoire, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, La chapelle, klasik kartpostal

  Lot No: 416

  Lot: 416

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, La chapelle, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Enfants du choeur, klasik kartpostal

  Lot No: 417

  Lot: 417

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Enfants du choeur, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet d'histoire naturelle, klasik kartpostal

  Lot No: 418

  Lot: 418

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet d'histoire naturelle, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Un groupe d'ancien eleves, klasik kartpostal

  Lot No: 419

  Lot: 419

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Un groupe d'ancien eleves, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, Rhetorique la seconde, klasik kartpostal

  Lot No: 420

  Lot: 420

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, Rhetorique la seconde, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cours de dessin (Resim dersi) klasik kartpostal

  Lot No: 421

  Lot: 421

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cours de dessin (Resim dersi) klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 5e et 6e cours, klasik kartpostal

  Lot No: 422

  Lot: 422

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 5e et 6e cours, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos plus jeunes eleves, klasik kartpostal

  Lot No: 423

  Lot: 423

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos plus jeunes eleves, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 3e et 4e cours, klasik kartpostal

  Lot No: 424

  Lot: 424

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Nos eleves, 3e et 4e cours, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet de Physique (Fizik laboratuarı) klasik kartpostal

  Lot No: 425

  Lot: 425

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Cabinet de Physique (Fizik laboratuarı) klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  Lot No: 426

  Lot: 426

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  Lot No: 427

  Lot: 427

  Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Gymnastique, klasik kartpostal

  TLSold
 • Music / Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Lecon de violon et piano au parloir (Piyano ve Keman dersi) klasik kartpostal

  Lot No: 428

  Lot: 428

  Music / Education History-1908 / 1909 - İzmir (Smyrne) Fransız koleji, Lecon de violon et piano au parloir (Piyano ve Keman dersi) klasik kartpostal

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) College du Ste Pulcherie, Ed.Bon Marche

  Lot No: 429

  Lot: 429

  Education History-İstanbul (Constantinople) College du Ste Pulcherie, Ed.Bon Marche

  TLSold
 • Greek / Education History-İstanbul (Constantinople) Galatasaray Lisesi Jimnastik takımı, ünlü beden hocası Faik Üstünidman (Ortada) ile birlikte - Les eleves du gymnastique d'une ecole Grec a Taxim yazılı fakat üzeri çizilerek Lycee Imperial ottoman de Galata Serail yazılmış

  Lot No: 430

  Lot: 430

  Greek / Education History-İstanbul (Constantinople) Galatasaray Lisesi Jimnastik takımı, ünlü beden hocası Faik Üstünidman (Ortada) ile birlikte - Les eleves du gymnastique d'une ecole Grec a Taxim yazılı fakat üzeri çizilerek Lycee Imperial ottoman de Galata Serail yazılmış

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) Une ecole turc - Türk okulu

  Lot No: 431

  Lot: 431

  Education History-İstanbul (Constantinople) Une ecole turc - Türk okulu

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) Yedikule'de Alman okulu, Max Fruchtermann

  Lot No: 432

  Lot: 432

  Education History-İstanbul (Constantinople) Yedikule'de Alman okulu, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) Alman lisesi nadir görünüş, Die Deutsche Schule in konstantinopel

  Lot No: 433

  Lot: 433

  Education History-İstanbul (Constantinople) Alman lisesi nadir görünüş, Die Deutsche Schule in konstantinopel

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 434

  Lot: 434

  Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College, Max Fruchtermann

  Lot No: 435

  Lot: 435

  Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College, Washburn hall

  Lot No: 436

  Lot: 436

  Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College, Washburn hall

  TLSold
 • Education History-Selanik (Salonique) Ecole des jeunes filles Yadighiari Terekki a Salonique, Kız okulu, çok nadir

  Lot No: 437

  Lot: 437

  Education History-Selanik (Salonique) Ecole des jeunes filles Yadighiari Terekki a Salonique, Kız okulu, çok nadir

  TLSold
 • Education History-Greece - Rhodes (Turquie) Rodos, Osmanlı dönemi, College St.Jean Baptiste dirigee par les freres des ecoles chretiens

  Lot No: 438

  Lot: 438

  Education History-Greece - Rhodes (Turquie) Rodos, Osmanlı dönemi, College St.Jean Baptiste dirigee par les freres des ecoles chretiens

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinden Fenerbahçe'nin görünüşü

  Lot No: 439

  Lot: 439

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinden Fenerbahçe'nin görünüşü

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji girişi

  Lot No: 440

  Lot: 440

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji girişi

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinin içi, cote des jardin

  Lot No: 441

  Lot: 441

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph kolejinin içi, cote des jardin

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji, cour de recreation

  Lot No: 442

  Lot: 442

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Saint Joseph koleji, cour de recreation

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Max Fruchtermann'ın en nadir kartpostallarından, Kadıköy Moda iskelesinin denizden görünüşü

  Lot No: 443

  Lot: 443

  İstanbul (Constantinople) Max Fruchtermann'ın en nadir kartpostallarından, Kadıköy Moda iskelesinin denizden görünüşü

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy görünüşü ve gemi, m.corinthio Echangiste 1903 Constantinople kaşeli

  Lot No: 444

  Lot: 444

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy görünüşü ve gemi, m.corinthio Echangiste 1903 Constantinople kaşeli

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesi, çok nadir

  Lot No: 445

  Lot: 445

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesi, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  Lot No: 446

  Lot: 446

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  Lot No: 447

  Lot: 447

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerler, çok nadir

  Lot No: 448

  Lot: 448

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerler, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  Lot No: 449

  Lot: 449

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  Lot No: 450

  Lot: 450

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de kurulan İngiliz çadırları ve askerleri, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de Şehremenati binası önünde kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  Lot No: 451

  Lot: 451

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de Şehremenati binası önünde kurulan İngiliz çadırları, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesinden gemiye yüklenecek eşyalar ve askerler - Geminin üzerinde Osmanlıca yazmaktadır, çok nadir

  Lot No: 452

  Lot: 452

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy iskelesinden gemiye yüklenecek eşyalar ve askerler - Geminin üzerinde Osmanlıca yazmaktadır, çok nadir

  TLSold
 • Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de İngiliz askerler yangını izliyor

  Lot No: 453

  Lot: 453

  Military - War -İstanbul (Constantinople) 1919 İşgal dönemi (Occupation period) Kadıköy'de İngiliz askerler yangını izliyor

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Max Fruchtermann

  Lot No: 454

  Lot: 454

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda, Koço Restoran (Komili reklamlı) ve iskele

  Lot No: 455

  Lot: 455

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda, Koço Restoran (Komili reklamlı) ve iskele

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Osmanlı bankası, Fenerbahçe taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 456

  Lot: 456

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Osmanlı bankası, Fenerbahçe taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Adalar (Büyükada - Heybeliada) Sarayburnu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 457

  Lot: 457

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Adalar (Büyükada - Heybeliada) Sarayburnu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe, Selamlık, Göksu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 458

  Lot: 458

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe, Selamlık, Göksu taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Tophane, Boğaz ve Yumurtacı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 459

  Lot: 459

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Tophane, Boğaz ve Yumurtacı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Sultanahmet ve Yıldız Sarayı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  Lot No: 460

  Lot: 460

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Sultanahmet ve Yıldız Sarayı taş baskı parçalı kart, Nadir Alman Editör: Verlag von H.Vullenweber

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Echelle de St.Stephano (Yeşilköy) İskele ve gemi

  Lot No: 461

  Lot: 461

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Echelle de St.Stephano (Yeşilköy) İskele ve gemi

  TLSold
 • Silk postcard / Railway History-İstanbul (Constantinople) Gare de St.Stephano (Yeşilköy Garı)

  Lot No: 462

  Lot: 462

  Silk postcard / Railway History-İstanbul (Constantinople) Gare de St.Stephano (Yeşilköy Garı)

  TLSold
 • Silk postcard / Military - War-İstanbul (Constantinople) Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları

  Lot No: 463

  Lot: 463

  Silk postcard / Military - War-İstanbul (Constantinople) Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları

  TLSold
 • Silk postcard / Military - War-İstanbul (Constantinople) Tepebaşı - Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları esnasında öğrenciler

  Lot No: 464

  Lot: 464

  Silk postcard / Military - War-İstanbul (Constantinople) Tepebaşı - Pera'da, 1908 Meşrutiyet kutlamaları esnasında öğrenciler

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Yeniköy

  Lot No: 465

  Lot: 465

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Yeniköy

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Bebek

  Lot No: 466

  Lot: 466

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Bebek

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Fransız konsolosluğu

  Lot No: 467

  Lot: 467

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Fransız konsolosluğu

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tarabya Tokatlıyan Oteli

  Lot No: 468

  Lot: 468

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tarabya Tokatlıyan Oteli

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tarabya Summer Palace oteli

  Lot No: 469

  Lot: 469

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tarabya Summer Palace oteli

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Küçüksu

  Lot No: 470

  Lot: 470

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Küçüksu

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kağıthane

  Lot No: 471

  Lot: 471

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kağıthane

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Alman çeşmesi

  Lot No: 472

  Lot: 472

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Alman çeşmesi

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tophane

  Lot No: 473

  Lot: 473

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Tophane

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Galata ve Eminönü

  Lot No: 474

  Lot: 474

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Galata ve Eminönü

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Galata ve Pera görünüşü

  Lot No: 475

  Lot: 475

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Galata ve Pera görünüşü

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Eyüp mezarlığı

  Lot No: 476

  Lot: 476

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Eyüp mezarlığı

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar mezarlık

  Lot No: 477

  Lot: 477

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar mezarlık

  TLSold
 • Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Eminönü

  Lot No: 478

  Lot: 478

  Silk postcard-İstanbul (Constantinople) Eminönü

  TLSold
 • Silk postcard / iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo)

  Lot No: 479

  Lot: 479

  Silk postcard / iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo)

  TLSold
 • Silk postcard / iles des princes-İstanbul (Constantinople) Proti (Kınalıada) evler

  Lot No: 480

  Lot: 480

  Silk postcard / iles des princes-İstanbul (Constantinople) Proti (Kınalıada) evler

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Theatre (Tiyatro) ve Bellevue yazıları binalarda gözükmektedir.

  Lot No: 481

  Lot: 481

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Theatre (Tiyatro) ve Bellevue yazıları binalarda gözükmektedir.

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Hotel Grande Bretagne tabelası soldaki binada gözükmektedir.

  Lot No: 482

  Lot: 482

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Osmanlıca yazılı Heybeliada (Halki) nadir görünüş, Hotel Grande Bretagne tabelası soldaki binada gözükmektedir.

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Photo Weinberg soğuk damgalı, Büyükada (Prinkipo) iskelesinde tipler ve karşıda yassıada, 8x13 cm

  Lot No: 483

  Lot: 483

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Photo Weinberg soğuk damgalı, Büyükada (Prinkipo) iskelesinde tipler ve karşıda yassıada, 8x13 cm

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Osmanlıca tabelalı Select Restaurant

  Lot No: 484

  Lot: 484

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Osmanlıca tabelalı Select Restaurant

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Anadolu Kulübü

  Lot No: 485

  Lot: 485

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Anadolu Kulübü

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Debarcadere, Casino, Max Fruchtermann

  Lot No: 486

  Lot: 486

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Büyükada (Prinkipo) Debarcadere, Casino, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Harbiye, Nişantaşı girişi, nadir fotokart

  Lot No: 487

  Lot: 487

  İstanbul (Constantinople) Harbiye, Nişantaşı girişi, nadir fotokart

  TLSold
 • Neobromure-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar

  Lot No: 488

  Lot: 488

  Neobromure-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar

  TLSold
 • Greek Consulat-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Yunan konsolosluğu, arkası Albert Beraha Constantinople kaşeli

  Lot No: 489

  Lot: 489

  Greek Consulat-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Yunan konsolosluğu, arkası Albert Beraha Constantinople kaşeli

  TLSold
 • G.BERGGREN-İstanbul (Constantinople) G.BERGGREN kalın karton, nadir boğaz görünüşü

  Lot No: 490

  Lot: 490

  G.BERGGREN-İstanbul (Constantinople) G.BERGGREN kalın karton, nadir boğaz görünüşü

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, İstinye'den Yeniköy'e dönüş burnu, nadir fotokart

  Lot No: 491

  Lot: 491

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, İstinye'den Yeniköy'e dönüş burnu, nadir fotokart

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Boğaziçi Yeniköy'de yalılar, nadir fotokart

  Lot No: 492

  Lot: 492

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Boğaziçi Yeniköy'de yalılar, nadir fotokart

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Yeniköy, İstinye yada Tarabyadan görünüş, nadir fotokart

  Lot No: 493

  Lot: 493

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Yeniköy, İstinye yada Tarabyadan görünüş, nadir fotokart

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Tarabya sahilinde fesli tipler ve askerler, nadir fotokart

  Lot No: 494

  Lot: 494

  İstanbul (Constantinople) Osmanlı dönemi, Tarabya sahilinde fesli tipler ve askerler, nadir fotokart

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri ve karlı genel görünüş / Arkası "General view of the 48th indian General Hospital Maslak Constantinople, taken in january 1920 during the first snow" yazılı

  Lot No: 495

  Lot: 495

  Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri ve karlı genel görünüş / Arkası "General view of the 48th indian General Hospital Maslak Constantinople, taken in january 1920 during the first snow" yazılı

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1919'da Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " View 7 - 48 Th. Indian General Hospital Osmanlie Constantinople august 1919" yazılı

  Lot No: 496

  Lot: 496

  Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1919'da Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " View 7 - 48 Th. Indian General Hospital Osmanlie Constantinople august 1919" yazılı

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  Lot No: 497

  Lot: 497

  Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  Lot No: 498

  Lot: 498

  Medical History-İstanbul (Constantinople) İşgal Dönemi 1920'de Maslak'ta kurulmuş sahra hastaneleri / Arkası " Another View of 48 Th. I. G. Hospital Maslak Constantinople Janıary 1920" yazılı

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar (Scutari) nadir fotokart

  Lot No: 499

  Lot: 499

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar (Scutari) nadir fotokart

  TLSold
 • Zellich Freres Embossed-Salut de Constantinople (İstanbul) Dames turques causant a la fenetre, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 500

  Lot: 500

  Zellich Freres Embossed-Salut de Constantinople (İstanbul) Dames turques causant a la fenetre, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Embossed-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe kapısı - Porte du palais du Dolmabahce

  Lot No: 501

  Lot: 501

  Embossed-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe kapısı - Porte du palais du Dolmabahce

  TLSold
 • Embossed-Türk bayraklı Gofre, Mısır (Egypt) Kahire genel görünüşü, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 502

  Lot: 502

  Embossed-Türk bayraklı Gofre, Mısır (Egypt) Kahire genel görünüşü, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Kıbrıs (Cyprus) Famagusta gate

  Lot No: 503

  Lot: 503

  Kıbrıs (Cyprus) Famagusta gate

  TLSold
 • Orient Express / Railway History-Orient Express ve İstanbul görünüşü, taş baskı çok nadir kartpostal

  Lot No: 504

  Lot: 504

  Orient Express / Railway History-Orient Express ve İstanbul görünüşü, taş baskı çok nadir kartpostal

  TLSold
 • Orient Express / Railway History-Orient Express ve İstanbul, Budapeste (Romania) ve Berlin (Almanya) görünüşü çok nadir kartpostal

  Lot No: 505

  Lot: 505

  Orient Express / Railway History-Orient Express ve İstanbul, Budapeste (Romania) ve Berlin (Almanya) görünüşü çok nadir kartpostal

  TLSold
 • Orient Express / Railway History-Orient Express Paris - Constantinople (İstanbul) in Salzburg Station, nadir kartpostal

  Lot No: 506

  Lot: 506

  Orient Express / Railway History-Orient Express Paris - Constantinople (İstanbul) in Salzburg Station, nadir kartpostal

  TLSold
 • Orient Express / Railway History-Orient Express - Wagon Lits önünde tipler, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 507

  Lot: 507

  Orient Express / Railway History-Orient Express - Wagon Lits önünde tipler, Osmanlıca yazılı nadir kartpostal

  TLSold
 • Orient Express / Railway History-Orient Express - Balkanzug Berlin to Konstantinopel, taş baskı kartpostal

  Lot No: 508

  Lot: 508

  Orient Express / Railway History-Orient Express - Balkanzug Berlin to Konstantinopel, taş baskı kartpostal

  TLSold
 • Orient Express / Railway History-İstanbul (Constantinople) Cospoli, Demiryolu çalışanları nadir / Le personal du service commercial des chemin de fer orientaux

  Lot No: 509

  Lot: 509

  Orient Express / Railway History-İstanbul (Constantinople) Cospoli, Demiryolu çalışanları nadir / Le personal du service commercial des chemin de fer orientaux

  TLSold
 • Orient Express / Railway History-Orient Express, Berlin to Konstantinopel, Almanca yazılı, Türk bayraklı nadir ittifak kartpostalı

  Lot No: 510

  Lot: 510

  Orient Express / Railway History-Orient Express, Berlin to Konstantinopel, Almanca yazılı, Türk bayraklı nadir ittifak kartpostalı

  TLSold
 • Hejaz Railway History-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  Lot No: 511

  Lot: 511

  Hejaz Railway History-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  TLSold
 • Hejaz Railway History-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  Lot No: 512

  Lot: 512

  Hejaz Railway History-Hicaz Demiryolu - Vue de chemin de fer de Hamidiye Hedjaz, nadir kartpostal

  TLSold
 • Railway History-Alman bankası (Deutsche Bank) tarafından işletilen CFOA çalışanları (Osmanlı Anadolu Demiryolları - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie) ve arkalarında üzerinde CFOA yazılı Ay yıldızlı tren, arkası "Meidan 1918 Kleinasien" yazılı 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Bağdat demiryolları Konya'da anadolu Demiryolları ile birleşmiştir.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu 2) https://tr.wikipedia.org/wiki/Chemins_de_Fer_Ottomans_d%27Anatolie

  Lot No: 513

  Lot: 513

  Railway History-Alman bankası (Deutsche Bank) tarafından işletilen CFOA çalışanları (Osmanlı Anadolu Demiryolları - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie) ve arkalarında üzerinde CFOA yazılı Ay yıldızlı tren, arkası "Meidan 1918 Kleinasien" yazılı 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Bağdat demiryolları Konya'da anadolu Demiryolları ile birleşmiştir.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu 2) https://tr.wikipedia.org/wiki/Chemins_de_Fer_Ottomans_d%27Anatolie

  TLSold
 • Railway History-CFOA çalışanları bira içerken, trenin üzeri CFOA (Anadolu Demiryolu - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie ) ve Anatolien Kl.Asien yazılı, arkası 1918 tarihli 8x13 cm kartpostal

  Lot No: 514

  Lot: 514

  Railway History-CFOA çalışanları bira içerken, trenin üzeri CFOA (Anadolu Demiryolu - Chemin de Fer Ottoman d'Anatolie ) ve Anatolien Kl.Asien yazılı, arkası 1918 tarihli 8x13 cm kartpostal

  TLSold
 • Railway History-Arkası "Meidan 1918" yazılı Osmanlıca yazılı trenin önünde duran demiryolu çalışanı ve köpeği, 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu

  Lot No: 515

  Lot: 515

  Railway History-Arkası "Meidan 1918" yazılı Osmanlıca yazılı trenin önünde duran demiryolu çalışanı ve köpeği, 8x13 cm kartpostal / Meidan - Konya Selçuklu'da bulunan Meydan Tren İstasyonudur.Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Meydan_Tren_%C4%B0stasyonu

  TLSold
 • Railway History-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolu - Chemin de fer detruit par les inondations de 1906 villayet d'Aiden Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  Lot No: 516

  Lot: 516

  Railway History-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolu - Chemin de fer detruit par les inondations de 1906 villayet d'Aiden Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  TLSold
 • Railway History-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolunun yenileme çalışmaları - Reperation du Chemin de fer detruit par les inondations du merghemtsai Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  Lot No: 517

  Lot: 517

  Railway History-1906'da Aydın'da meydana gelen sel felaketinden sonra harap olmuş demiryolunun yenileme çalışmaları - Reperation du Chemin de fer detruit par les inondations du merghemtsai Nazli, Ed.Honzlu Socurs Editrices

  TLSold
 • Railway History-İzmir (Smyrne) Aydın Garı - Gare d'Aidin, Nadir editör: August j.Schwldernoch

  Lot No: 518

  Lot: 518

  Railway History-İzmir (Smyrne) Aydın Garı - Gare d'Aidin, Nadir editör: August j.Schwldernoch

  TLSold
 • Railway History-Adana - Ancienne gare d'adana

  Lot No: 519

  Lot: 519

  Railway History-Adana - Ancienne gare d'adana

  TLSold
 • Railway History-Pozantı yakınlarında, Adana Belemedik'ten geçen Bağdat Demiryolu üzerinde bulunan bir yerleşim yerinin görünüşü - Vue des habitations sur la ligne de chemin de fer bagdat a belemedique pres bozanti, nadir kartpostal

  Lot No: 520

  Lot: 520

  Railway History-Pozantı yakınlarında, Adana Belemedik'ten geçen Bağdat Demiryolu üzerinde bulunan bir yerleşim yerinin görünüşü - Vue des habitations sur la ligne de chemin de fer bagdat a belemedique pres bozanti, nadir kartpostal

  TLSold
 • Railway History-Selanik (Salonique) Chemin de fer orientaux, Ed.G.Bader

  Lot No: 521

  Lot: 521

  Railway History-Selanik (Salonique) Chemin de fer orientaux, Ed.G.Bader

  TLSold
 • Railway History-Djerablisse (Syria - Suriye) Gare du chemin du fer de Bagdad, Wattar Freres

  Lot No: 522

  Lot: 522

  Railway History-Djerablisse (Syria - Suriye) Gare du chemin du fer de Bagdad, Wattar Freres

  TLSold
 • Railway History-Halep (Aleppo) Gare chemin de fer Bagdad, Wattar Freres

  Lot No: 523

  Lot: 523

  Railway History-Halep (Aleppo) Gare chemin de fer Bagdad, Wattar Freres

  TLSold
 • Judaica / Carpet-Orient = Import = Haus / 1894 HAiM Isaac BESSOUDO Constantinopel & Hamburg (Almanca) yazılı Türk bayraklı, Türk ve İran halıları tedarikçisi, 9x14 cm reklam kartpostalı çok nadir

  Lot No: 524

  Lot: 524

  Judaica / Carpet-Orient = Import = Haus / 1894 HAiM Isaac BESSOUDO Constantinopel & Hamburg (Almanca) yazılı Türk bayraklı, Türk ve İran halıları tedarikçisi, 9x14 cm reklam kartpostalı çok nadir

  TLSold
 • NAVY / Military - War-1920 İşgal dönemi (Occupation Period) The Mickey's Christmas Party Constantinople Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf / USS McCormick amerikan gemisininde Fesleriyle keman çalan tipler

  Lot No: 525

  Lot: 525

  NAVY / Military - War-1920 İşgal dönemi (Occupation Period) The Mickey's Christmas Party Constantinople Turkey yazılı 9x14 cm fotoğraf / USS McCormick amerikan gemisininde Fesleriyle keman çalan tipler

  TLSold
 • Postcard Shop of Greek V.Pantelis-Metelin (Midilli) Osmanlı dönemi V.Pantelis'in kartpostal ve tütün mağazası, Editor: V.Pantelis

  Lot No: 526

  Lot: 526

  Postcard Shop of Greek V.Pantelis-Metelin (Midilli) Osmanlı dönemi V.Pantelis'in kartpostal ve tütün mağazası, Editor: V.Pantelis

  TLSold
 • Aviation / Philately-CIDNA (Compagnie international de navigation aerienne) Fransız Havayolu şirketi Cidna'nın Paris - Moskova - İstanbul - Ankara - Belgrad - Budapeste'ninda aralarında bulunduğu uçak seferlerini gösteren harita ve ayrıca üzerinde Türk bayrağı dahil gittiği ülkelerin bayraklarının bulunduğu, arkası "Mit Flugpost par avion" etiketli, 1928 Österreich postadan geçmiş çok nadir kartpostal

  Lot No: 527

  Lot: 527

  Aviation / Philately-CIDNA (Compagnie international de navigation aerienne) Fransız Havayolu şirketi Cidna'nın Paris - Moskova - İstanbul - Ankara - Belgrad - Budapeste'ninda aralarında bulunduğu uçak seferlerini gösteren harita ve ayrıca üzerinde Türk bayrağı dahil gittiği ülkelerin bayraklarının bulunduğu, arkası "Mit Flugpost par avion" etiketli, 1928 Österreich postadan geçmiş çok nadir kartpostal

  TLSold
 • Carpet / Judaica-V.Behar Manufacturers of Turkey Carpets reklamlı, çok nadir İzmir (Smyrne) halıcılık kartpostalı

  Lot No: 528

  Lot: 528

  Carpet / Judaica-V.Behar Manufacturers of Turkey Carpets reklamlı, çok nadir İzmir (Smyrne) halıcılık kartpostalı

  TLSold
 • Advertising-Tuch - Fabrik von Wanderer & Co. Cottbus Almanca reklamlı parçalı İstanbul kartpostalı, Liman ve Selamlık

  Lot No: 529

  Lot: 529

  Advertising-Tuch - Fabrik von Wanderer & Co. Cottbus Almanca reklamlı parçalı İstanbul kartpostalı, Liman ve Selamlık

  TLSold
 • Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Keops Piramitini ziyareti / Am fusse der Cheops Pyramiden, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 530

  Lot: 530

  Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Keops Piramitini ziyareti / Am fusse der Cheops Pyramiden, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  TLSold
 • Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Giza Piramitini ziyareti / An der pyramiden von gizeh, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 531

  Lot: 531

  Mısır (Egypt) Alman gezi grubunun Giza Piramitini ziyareti / An der pyramiden von gizeh, Leiter der lehrer-Orientfahrten, Ed.Jul Bolthausen

  TLSold
 • Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü ziyareti / Omar moshee, auf dem tempelplatz in Jerusalem, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 532

  Lot: 532

  Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü ziyareti / Omar moshee, auf dem tempelplatz in Jerusalem, Ed.Jul Bolthausen

  TLSold
 • Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü Piramitini ziyareti / Zur erinnerung an meine Orientreise im jahre 1903, Die kettenkuppel von der Omar moshee, Ed.Jul Bolthausen

  Lot No: 533

  Lot: 533

  Jerusalem (Kudüs) Alman gezi grubunun Kudüsü Piramitini ziyareti / Zur erinnerung an meine Orientreise im jahre 1903, Die kettenkuppel von der Omar moshee, Ed.Jul Bolthausen

  TLSold
 • Orientfahrten, İstanbul (Constantinople) Edirne (Andrinople) İzmir (Smyrne) Beyrut, (Lebanon, Beirut) Selanik (Salonique Greece) Mısır (Egypt) ve Avrupa'yı gösteren harita kartpostalı, Routenkarte der lehrer Orientfahrten Almanca yazılı

  Lot No: 534

  Lot: 534

  Orientfahrten, İstanbul (Constantinople) Edirne (Andrinople) İzmir (Smyrne) Beyrut, (Lebanon, Beirut) Selanik (Salonique Greece) Mısır (Egypt) ve Avrupa'yı gösteren harita kartpostalı, Routenkarte der lehrer Orientfahrten Almanca yazılı

  TLSold
 • NAVY-1.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  Lot No: 535

  Lot: 535

  NAVY-1.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  TLSold
 • NAVY-2.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  Lot No: 536

  Lot: 536

  NAVY-2.Tip / Arabasında denizcilik fotoğrafları satan adam, arabanın üzerinde Almanca "Ehemaliger Schiffsjunge Deutsch - Türkischer obermatrose auf SMS Goeben in Konstantinopel" " Norddeutscher Lloyd Bremen" yazıyor, nadir kartpostal

  TLSold
 • Music / Mozart-Mozart'ın 1756-1791 arasında Almanya'da yaşadığı ev, "Die begenden von Salzburg, Konstantinopel und Neapel halte ich für…...." Almanca yazılı

  Lot No: 537

  Lot: 537

  Music / Mozart-Mozart'ın 1756-1791 arasında Almanya'da yaşadığı ev, "Die begenden von Salzburg, Konstantinopel und Neapel halte ich für…...." Almanca yazılı

  TLSold
 • Circus acrobatics-Türk orijinli Miss Multa Mustafa (Almanca; Originalische Turkin yazılı) Sirkte hayvan eğitmenliği yapan Türk kadın, nadir kartpostal

  Lot No: 538

  Lot: 538

  Circus acrobatics-Türk orijinli Miss Multa Mustafa (Almanca; Originalische Turkin yazılı) Sirkte hayvan eğitmenliği yapan Türk kadın, nadir kartpostal

  TLSold
 • Advertising-İstanbul (Constantinople) Çemberlitaş - Arkası "Regie Ottomane co interesse des tabacs de l'empire ottomane" yazılı reklam kartpostalı

  Lot No: 539

  Lot: 539

  Advertising-İstanbul (Constantinople) Çemberlitaş - Arkası "Regie Ottomane co interesse des tabacs de l'empire ottomane" yazılı reklam kartpostalı

  TLSold
 • Medal-Osmanlı Madalyası ve Kadın, nadir kartpostal - Nicham İftikar

  Lot No: 540

  Lot: 540

  Medal-Osmanlı Madalyası ve Kadın, nadir kartpostal - Nicham İftikar

  TLSold
 • Advertising-İstanbul (Constantinople) "BONNE et HEUREUSE ANNEE" (Mutlu Yıllar) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 541

  Lot: 541

  Advertising-İstanbul (Constantinople) "BONNE et HEUREUSE ANNEE" (Mutlu Yıllar) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal

  TLSold
 • Advertising-İstanbul (Constantinople) "SOUAITS SINCERES" (içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max fruchtermann

  Lot No: 542

  Lot: 542

  Advertising-İstanbul (Constantinople) "SOUAITS SINCERES" (içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max fruchtermann

  TLSold
 • Advertising-İstanbul (Constantinople) "MES MEILLUERS VOEUX A L'OCCASION DE LA NOUVELLE ANNEE" (Yeni yılda en içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max Fruchtermann Eyüp

  Lot No: 543

  Lot: 543

  Advertising-İstanbul (Constantinople) "MES MEILLUERS VOEUX A L'OCCASION DE LA NOUVELLE ANNEE" (Yeni yılda en içten dileklerimle) j.Agostini Propre. de l'hotel continental yazılı nadir kartpostal, Max Fruchtermann Eyüp

  TLSold
 • Advertising-İstanbul (Constantinople) taş baskı, a bord du Mareoroma, Grands Magasine du bon Genie

  Lot No: 544

  Lot: 544

  Advertising-İstanbul (Constantinople) taş baskı, a bord du Mareoroma, Grands Magasine du bon Genie

  TLSold
 • NAVY-S.S. Ophir gemisi İstanbul'da, taş baskı nadir kartpostal / Orient Royal mail line SS Ophir at Constantinople yazılı, 1910 pullu postadan geçmiş

  Lot No: 545

  Lot: 545

  NAVY-S.S. Ophir gemisi İstanbul'da, taş baskı nadir kartpostal / Orient Royal mail line SS Ophir at Constantinople yazılı, 1910 pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı Sarayburnu, (Mittelmeer und Orientreisen der Deutschen Levante Linie) yazılı taş baskı kartpostal

  Lot No: 546

  Lot: 546

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı Sarayburnu, (Mittelmeer und Orientreisen der Deutschen Levante Linie) yazılı taş baskı kartpostal

  TLSold
 • Advertising / NAVY-Mittelmeerfahrten der Hamburg - Amerika linie 1912 Beirut (Lebanon Beyrouth) yazılı Şam'da sokak

  Lot No: 547

  Lot: 547

  Advertising / NAVY-Mittelmeerfahrten der Hamburg - Amerika linie 1912 Beirut (Lebanon Beyrouth) yazılı Şam'da sokak

  TLSold
 • Ayyıldızlı Osmanlı bayram tebrik kartı

  Lot No: 548

  Lot: 548

  Ayyıldızlı Osmanlı bayram tebrik kartı

  TLSold
 • Özel yapım pullu postadan geçmiş Kız kulesi kartpostalı

  Lot No: 549

  Lot: 549

  Özel yapım pullu postadan geçmiş Kız kulesi kartpostalı

  TLSold
 • Osmanlı Armalı (Gofre) Osmanlı pullarının bulunduğu nadir kartpostal, Alman Editör

  Lot No: 550

  Lot: 550

  Osmanlı Armalı (Gofre) Osmanlı pullarının bulunduğu nadir kartpostal, Alman Editör

  TLSold
 • Chess-Satranç oynayan Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  Lot No: 551

  Lot: 551

  Chess-Satranç oynayan Osmanlı tipler, nadir kartpostal

  TLSold
 • Billard-Osmanlı pullu postadan geçmiş, alman editör çok nadir parçalı bilardo oynayanlar kartpostalı

  Lot No: 552

  Lot: 552

  Billard-Osmanlı pullu postadan geçmiş, alman editör çok nadir parçalı bilardo oynayanlar kartpostalı

  TLSold
 • Music-Hymne Ottoman, 1909 Hamidiye marşı, nadir kartpostal

  Lot No: 553

  Lot: 553

  Music-Hymne Ottoman, 1909 Hamidiye marşı, nadir kartpostal

  TLSold
 • Music-Chamli Selim Veznedjiler yazılı Osmanlı müzik kartpostalı

  Lot No: 554

  Lot: 554

  Music-Chamli Selim Veznedjiler yazılı Osmanlı müzik kartpostalı

  TLSold
 • Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  Lot No: 555

  Lot: 555

  Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  TLSold
 • Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  Lot No: 556

  Lot: 556

  Osmanlıca yazılı GOFRE, bayram tebriği kartpostalı,

  TLSold
 • Zaro Ağa, (Dünyanın en uzun yaşamış insanı) İzmir (smyrne) hatırası, 160 yaşında Asırdide yazılı nadir kartpostal

  Lot No: 557

  Lot: 557

  Zaro Ağa, (Dünyanın en uzun yaşamış insanı) İzmir (smyrne) hatırası, 160 yaşında Asırdide yazılı nadir kartpostal

  TLSold
 • Military - War -Arkası Photographe in Uskub (Üsküp) yazılı fesli muhtemelen Alman askeri kartpostalı

  Lot No: 558

  Lot: 558

  Military - War -Arkası Photographe in Uskub (Üsküp) yazılı fesli muhtemelen Alman askeri kartpostalı

  TLSold
 • Military - War -Stenia 1915 (İstinye) yazılı 1.Dünya Savaşı (WW1) fesli alman askeri kartpostal

  Lot No: 559

  Lot: 559

  Military - War -Stenia 1915 (İstinye) yazılı 1.Dünya Savaşı (WW1) fesli alman askeri kartpostal

  TLSold
 • Türkiye İş Bankası, "Küçük kumbara büyük kasayı doğuran anadır" yazılı, İhap Hulusi çizimi, "Aydın" olarak postadan geçmiş kartpostal

  Lot No: 560

  Lot: 560

  Türkiye İş Bankası, "Küçük kumbara büyük kasayı doğuran anadır" yazılı, İhap Hulusi çizimi, "Aydın" olarak postadan geçmiş kartpostal

  TLSold
 • Chocolat Poulain-George Sargologo Constantinople editörlü ünlü çikolatacı Chocolat Poulain'in Pera'da bulunan mağazası önünde duran 2 kadın kartpostalı

  Lot No: 561

  Lot: 561

  Chocolat Poulain-George Sargologo Constantinople editörlü ünlü çikolatacı Chocolat Poulain'in Pera'da bulunan mağazası önünde duran 2 kadın kartpostalı

  TLSold
 • Judaica-Hotel M.Tokatlian Therapia (Tarabya) kartpostalı, Ed.Fratelli Haim

  Lot No: 562

  Lot: 562

  Judaica-Hotel M.Tokatlian Therapia (Tarabya) kartpostalı, Ed.Fratelli Haim

  TLSold
 • Ayyıldızlı Osmanlıca yazılı bayram tebriği, postadan geçmiş nadir kartpostal

  Lot No: 563

  Lot: 563

  Ayyıldızlı Osmanlıca yazılı bayram tebriği, postadan geçmiş nadir kartpostal

  TLSold
 • Military - War -1912 Balkan Savaşı (Turkish - Greek War) ile ilgili 6 adet çikolata kartı, Edirne (Andrinople) General Muktar Paşa Çatalca'da, Kırklareli ve Karaş Montenegro

  Lot No: 564

  Lot: 564

  Military - War -1912 Balkan Savaşı (Turkish - Greek War) ile ilgili 6 adet çikolata kartı, Edirne (Andrinople) General Muktar Paşa Çatalca'da, Kırklareli ve Karaş Montenegro

  TLSold
 • NAVY / German-Liebig Company's / Alman Kaiser - Reisen, S.M.Yacht Galata'da, Haliç, Pire (Greece) limanı, Venedik gibi yerleri gösteren 6 adet çikolata kartı

  Lot No: 565

  Lot: 565

  NAVY / German-Liebig Company's / Alman Kaiser - Reisen, S.M.Yacht Galata'da, Haliç, Pire (Greece) limanı, Venedik gibi yerleri gösteren 6 adet çikolata kartı

  TLSold
 • Military - War -Liebig's / Çanakkale (Dardanelles) ile ilgili 6 adet çikolata kartı

  Lot No: 566

  Lot: 566

  Military - War -Liebig's / Çanakkale (Dardanelles) ile ilgili 6 adet çikolata kartı

  TLSold
 • NAVY / italian-İtalyan Archimede gemisi İstanbul'da, nadir kartpostal

  Lot No: 567

  Lot: 567

  NAVY / italian-İtalyan Archimede gemisi İstanbul'da, nadir kartpostal

  TLSold
 • NAVY-İşgal dönemi (Occupation Period) HMS Iron Duke gemisinin bandosu İstanbul'da, arkada Tophane ve Beşiktaş gözükmektedir, nadir kartpostal

  Lot No: 568

  Lot: 568

  NAVY-İşgal dönemi (Occupation Period) HMS Iron Duke gemisinin bandosu İstanbul'da, arkada Tophane ve Beşiktaş gözükmektedir, nadir kartpostal

  TLSold
 • NAVY-Sebah & Joaillier Constantinople editörlü, Haliç'te gemiler, nadir kartpostal

  Lot No: 569

  Lot: 569

  NAVY-Sebah & Joaillier Constantinople editörlü, Haliç'te gemiler, nadir kartpostal

  TLSold
 • NAVY-Osmanlı savaş gemisi "Fet-i Boulend" İstanbul'da, British post office Smyrne (İzmir) damgalı

  Lot No: 570

  Lot: 570

  NAVY-Osmanlı savaş gemisi "Fet-i Boulend" İstanbul'da, British post office Smyrne (İzmir) damgalı

  TLSold
 • NAVY-Osmanlı imparatorluk yatı "İzzettin" - Turkish Imperial Yatch

  Lot No: 571

  Lot: 571

  NAVY-Osmanlı imparatorluk yatı "İzzettin" - Turkish Imperial Yatch

  TLSold
 • NAVY / German-Alman imparatorluk yatı "Hohenzollern" - German Imperial Yatch

  Lot No: 572

  Lot: 572

  NAVY / German-Alman imparatorluk yatı "Hohenzollern" - German Imperial Yatch

  TLSold
 • NAVY / Russian -Russichen Stationar im Konstantinopel 1913 yazılı Rus Donanması İstanbul'da, denizciler fesli ve ellerinde tuttukları kağıtlar ile simidin üzeri Osmanlıcadır

  Lot No: 573

  Lot: 573

  NAVY / Russian -Russichen Stationar im Konstantinopel 1913 yazılı Rus Donanması İstanbul'da, denizciler fesli ve ellerinde tuttukları kağıtlar ile simidin üzeri Osmanlıcadır

  TLSold
 • NAVY-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Bateau Halep de Haidar Pacha (Haydarpaşa) Ed.C.Nittis, haliyle

  Lot No: 574

  Lot: 574

  NAVY-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Bateau Halep de Haidar Pacha (Haydarpaşa) Ed.C.Nittis, haliyle

  TLSold
 • NAVY-İstanbul (Constantinople) Halep Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa)

  Lot No: 575

  Lot: 575

  NAVY-İstanbul (Constantinople) Halep Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa)

  TLSold
 • NAVY-İstanbul (Constantinople) Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa) au pont de Galata

  Lot No: 576

  Lot: 576

  NAVY-İstanbul (Constantinople) Bateau de Haidar Pacha (Haydarpaşa) au pont de Galata

  TLSold
 • NAVY-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Magasins des douanes (Gümrük) Ed.B.Kohn

  Lot No: 577

  Lot: 577

  NAVY-İstanbul (Constantinople) Kadıköy Haydarpaşa, Magasins des douanes (Gümrük) Ed.B.Kohn

  TLSold
 • NAVY-Barbaros Hayrettin Paşa ile Andrea Doris Deniz savaşı, Max Fruchtermann

  Lot No: 578

  Lot: 578

  NAVY-Barbaros Hayrettin Paşa ile Andrea Doris Deniz savaşı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • NAVY-Zonguldak, Osmanlıca yazılı, tekne ve görünüş

  Lot No: 579

  Lot: 579

  NAVY-Zonguldak, Osmanlıca yazılı, tekne ve görünüş

  TLSold
 • NAVY-Egypt (Mısır) Port Said'de Türk Savaş Gemisi

  Lot No: 580

  Lot: 580

  NAVY-Egypt (Mısır) Port Said'de Türk Savaş Gemisi

  TLSold
 • NAVY-1920 Mediterranean Cruise Atlantic Fleet, Malta, algier, Parma, Gibraltar, parçalı kartpostal

  Lot No: 581

  Lot: 581

  NAVY-1920 Mediterranean Cruise Atlantic Fleet, Malta, algier, Parma, Gibraltar, parçalı kartpostal

  TLSold
 • NAVY-S.M.S Emden savaş gemisi parçalı kartpostal

  Lot No: 582

  Lot: 582

  NAVY-S.M.S Emden savaş gemisi parçalı kartpostal

  TLSold
 • NAVY-İstanbul (Constantinople) İngiliz gemisi Harrier'in içi ve tayfası - Stationaire anglais, çok nadir

  Lot No: 583

  Lot: 583

  NAVY-İstanbul (Constantinople) İngiliz gemisi Harrier'in içi ve tayfası - Stationaire anglais, çok nadir

  TLSold
 • Music-İstanbul (Constantinople) Müzisyen Derviş, çok nadir

  Lot No: 584

  Lot: 584

  Music-İstanbul (Constantinople) Müzisyen Derviş, çok nadir

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) 4 beautes rares parisiennes

  Lot No: 585

  Lot: 585

  İstanbul (Constantinople) 4 beautes rares parisiennes

  TLSold
 • Türk Telkari işçisi - Almanca "Türkische filigranarbeiter" yazılı. Bu seri genellikle Bursa'dır, çok nadir kartpostal

  Lot No: 586

  Lot: 586

  Türk Telkari işçisi - Almanca "Türkische filigranarbeiter" yazılı. Bu seri genellikle Bursa'dır, çok nadir kartpostal

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Ayı oynatanlar, Musicien Ambulant

  Lot No: 587

  Lot: 587

  İstanbul (Constantinople) Ayı oynatanlar, Musicien Ambulant

  TLSold
 • Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Hamal ve Sokak yazılı, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  Lot No: 588

  Lot: 588

  Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Hamal ve Sokak yazılı, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  TLSold
 • Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  Lot No: 589

  Lot: 589

  Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  TLSold
 • Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  Lot No: 590

  Lot: 590

  Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Osmanlı satıcıları, 1903 Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş parçalı Max Fruchtermann kartpostalı

  TLSold
 • Spor / Fencing-İstanbul (Salut de Constantinople) Osmanlı Paşaları ve Eskrimci Essad Vichy bey

  Lot No: 591

  Lot: 591

  Spor / Fencing-İstanbul (Salut de Constantinople) Osmanlı Paşaları ve Eskrimci Essad Vichy bey

  TLSold
 • Japanesse Culture / Military - War-İstanbul (Salut de Constantinople) Japon İmparatoru'nun İstanbul ziyareti - Visite des japonais Constantinople, İsmail aarifi imzalı

  Lot No: 592

  Lot: 592

  Japanesse Culture / Military - War-İstanbul (Salut de Constantinople) Japon İmparatoru'nun İstanbul ziyareti - Visite des japonais Constantinople, İsmail aarifi imzalı

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Konya kadını , Dame de Konia

  Lot No: 593

  Lot: 593

  İstanbul (Salut de Constantinople) Konya kadını , Dame de Konia

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Fellahine beaute non plus ultra, arkası Regie Ottoman des tabacs Constantinople kaşeli

  Lot No: 594

  Lot: 594

  İstanbul (Salut de Constantinople) Fellahine beaute non plus ultra, arkası Regie Ottoman des tabacs Constantinople kaşeli

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Seyyah, Richard des indes

  Lot No: 595

  Lot: 595

  İstanbul (Salut de Constantinople) Seyyah, Richard des indes

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Ezan okuyan imam, arkada Topkapı Sarayı gözükmektedir, nadir fotokart

  Lot No: 596

  Lot: 596

  İstanbul (Salut de Constantinople) Ezan okuyan imam, arkada Topkapı Sarayı gözükmektedir, nadir fotokart

  TLSold
 • Coffee-İstanbul (Salut de Constantinople) Türk kahvesi, cafe turc de la campagne

  Lot No: 597

  Lot: 597

  Coffee-İstanbul (Salut de Constantinople) Türk kahvesi, cafe turc de la campagne

  TLSold
 • Restaurant-İstanbul (Salut de Constantinople) Kebapçı, Restaurant

  Lot No: 598

  Lot: 598

  Restaurant-İstanbul (Salut de Constantinople) Kebapçı, Restaurant

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Souvenir de Grand Hotel, Büyükdere, Robert Kolej, Eyüp, taş baskı Max Fruchtermann

  Lot No: 599

  Lot: 599

  İstanbul (Salut de Constantinople) Souvenir de Grand Hotel, Büyükdere, Robert Kolej, Eyüp, taş baskı Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Tophane ve Karaköy, taş baskı Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 600

  Lot: 600

  İstanbul (Salut de Constantinople) Tophane ve Karaköy, taş baskı Max Fruchtermann, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Arnavutköy, taş baskı Max Fruchtermann

  Lot No: 601

  Lot: 601

  İstanbul (Salut de Constantinople) Arnavutköy, taş baskı Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Serasker, İstanbul üniversitesi, taş baskı Max Fruchtermann

  Lot No: 602

  Lot: 602

  İstanbul (Salut de Constantinople) Serasker, İstanbul üniversitesi, taş baskı Max Fruchtermann

  TLSold
 • Russian Philately-İstanbul (Salut de Constantinople) İtfaiyeciler, Rus Ropit damgalı, Max Fruchtermann

  Lot No: 603

  Lot: 603

  Russian Philately-İstanbul (Salut de Constantinople) İtfaiyeciler, Rus Ropit damgalı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Armenian Kosdinossian-İstanbul (Salut de Constantinople) Marchand Ambulant, B.O.Kosdinossian tarafından gönderilmiş, Max Fruchtermann

  Lot No: 604

  Lot: 604

  Armenian Kosdinossian-İstanbul (Salut de Constantinople) Marchand Ambulant, B.O.Kosdinossian tarafından gönderilmiş, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Music-İstanbul (Salut de Constantinople) Dance Nationale Pascaliatico, Max fruchtermann

  Lot No: 605

  Lot: 605

  Music-İstanbul (Salut de Constantinople) Dance Nationale Pascaliatico, Max fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Türk satıcılar ve küçüksu, Alman Editör: Otto Keil

  Lot No: 606

  Lot: 606

  İstanbul (Salut de Constantinople) Türk satıcılar ve küçüksu, Alman Editör: Otto Keil

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Dolmabahçe, Arnavutköy, Kandilli, taş baskı

  Lot No: 607

  Lot: 607

  İstanbul (Salut de Constantinople) Dolmabahçe, Arnavutköy, Kandilli, taş baskı

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Ortaköy, taş baskı

  Lot No: 608

  Lot: 608

  İstanbul (Salut de Constantinople) Ortaköy, taş baskı

  TLSold
 • Rare Editor-1907 Almanca Yazılı Constantinopel (İstanbul) Taxim, parçalı çok nadir postadan geçmiş pullu kartpostal

  Lot No: 609

  Lot: 609

  Rare Editor-1907 Almanca Yazılı Constantinopel (İstanbul) Taxim, parçalı çok nadir postadan geçmiş pullu kartpostal

  TLSold
 • İstanbul (Salut de Constantinople) Bebek nadir görünüş

  Lot No: 610

  Lot: 610

  İstanbul (Salut de Constantinople) Bebek nadir görünüş

  TLSold
 • 1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Eminönü fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın üzerine yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  Lot No: 611

  Lot: 611

  1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Eminönü fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın üzerine yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  TLSold
 • 1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Galata fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın arkasına yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  Lot No: 612

  Lot: 612

  1917 tarihli, Almanca yazılı, İstanbul, nadir Galata fotokartı (Sarı kağıt kartpostalın arkasına yapıştırılmıştır, klasik 9x14 cm kartpostaldır)

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Avenue de Taxim, Pera, nadir fotokart

  Lot No: 613

  Lot: 613

  İstanbul (Constantinople) Avenue de Taxim, Pera, nadir fotokart

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Divanyolu, nadir fotokart

  Lot No: 614

  Lot: 614

  İstanbul (Constantinople) Divanyolu, nadir fotokart

  TLSold
 • İstanbul, İşgal Dönemi (Occupation Period) Eyüpsultan karakolmeydanı, sağ ileride Bahriye Nazırı Hasan Hüsnü paşa camii ve Sosyal Yaşam

  Lot No: 615

  Lot: 615

  İstanbul, İşgal Dönemi (Occupation Period) Eyüpsultan karakolmeydanı, sağ ileride Bahriye Nazırı Hasan Hüsnü paşa camii ve Sosyal Yaşam

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Eyüp camii avlusu, nadir fotokart

  Lot No: 616

  Lot: 616

  İstanbul (Constantinople) Eyüp camii avlusu, nadir fotokart

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) İşgal dönemi İstiklal Caddesi, Fesli tipler, sağ duvarda Osmanlıca afişler ve Osmanlıca tabelalar

  Lot No: 617

  Lot: 617

  İstanbul (Constantinople) İşgal dönemi İstiklal Caddesi, Fesli tipler, sağ duvarda Osmanlıca afişler ve Osmanlıca tabelalar

  TLSold
 • 1913 Yeniköy ve Stenia (İstinye) görünüşü, nadir kartpostal

  Lot No: 618

  Lot: 618

  1913 Yeniköy ve Stenia (İstinye) görünüşü, nadir kartpostal

  TLSold
 • NAVY-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  Lot No: 619

  Lot: 619

  NAVY-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  TLSold
 • NAVY-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  Lot No: 620

  Lot: 620

  NAVY-İstanbul - Yeniköy'de bulunan Alman Denizcilik evi, Deutche Marine Heim

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Yenikapı, nadir

  Lot No: 621

  Lot: 621

  İstanbul (Constantinople) Yenikapı, nadir

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Makrikeuy Bakırköy

  Lot No: 622

  Lot: 622

  İstanbul (Constantinople) Makrikeuy Bakırköy

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Cosmades Editörlü Bakırköy'ün içi, nadir fotokart

  Lot No: 623

  Lot: 623

  İstanbul (Constantinople) Cosmades Editörlü Bakırköy'ün içi, nadir fotokart

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) Eminönü, solda Bechir Kemal Pharmacie (Eczane) yazılı tabela, Nadir ILM editör

  Lot No: 624

  Lot: 624

  Medical History-İstanbul (Constantinople) Eminönü, solda Bechir Kemal Pharmacie (Eczane) yazılı tabela, Nadir ILM editör

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da satıcılar, Osmanlıca tabela nadir fotokart

  Lot No: 625

  Lot: 625

  İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da satıcılar, Osmanlıca tabela nadir fotokart

  TLSold
 • Kapalıçarşı'da-İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da antikacı, Grand Bazar Stamboul antiquaire

  Lot No: 626

  Lot: 626

  Kapalıçarşı'da-İstanbul (Constantinople) Kapalıçarşı'da antikacı, Grand Bazar Stamboul antiquaire

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) 1908 İstanbul Depreminden sonra şehrin görünüşü

  Lot No: 627

  Lot: 627

  İstanbul (Constantinople) 1908 İstanbul Depreminden sonra şehrin görünüşü

  TLSold
 • Russian Church-İstanbul (Constantinople) Pangaltı'da Rus şapeli

  Lot No: 628

  Lot: 628

  Russian Church-İstanbul (Constantinople) Pangaltı'da Rus şapeli

  TLSold
 • Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Emirler Camii, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş, nadir

  Lot No: 629

  Lot: 629

  Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Emirler Camii, Gregoire Hekimian tarafından gönderilmiş, nadir

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Komili ve Yapı kredi bankası reklamlı, Galata fotokartı

  Lot No: 630

  Lot: 630

  İstanbul (Constantinople) Komili ve Yapı kredi bankası reklamlı, Galata fotokartı

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Taksim, Divan oteli

  Lot No: 631

  Lot: 631

  İstanbul (Constantinople) Taksim, Divan oteli

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Grande rue de Pera, Aga Camii, Nadir Editör SIP

  Lot No: 632

  Lot: 632

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Grande rue de Pera, Aga Camii, Nadir Editör SIP

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Galata rıhtımı, Nadir Editör SIP

  Lot No: 633

  Lot: 633

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Galata rıhtımı, Nadir Editör SIP

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Küçüksu, nadir editör Loeffler Pera

  Lot No: 634

  Lot: 634

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Küçüksu, nadir editör Loeffler Pera

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Taş baskı görünüş, Nadir Editör Vouga & Geneve

  Lot No: 635

  Lot: 635

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Taş baskı görünüş, Nadir Editör Vouga & Geneve

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Taş baskı gece görünüşü Boğaz ve yalılar

  Lot No: 636

  Lot: 636

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Taş baskı gece görünüşü Boğaz ve yalılar

  TLSold
 • Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı, Pera'nın ve Haliç'in görünüşü

  Lot No: 637

  Lot: 637

  Rare Editor-İstanbul (Constantinople) Almanca yazılı, Pera'nın ve Haliç'in görünüşü

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Arnavutköy, Max Fruchtermann

  Lot No: 638

  Lot: 638

  İstanbul (Constantinople) Arnavutköy, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Beykoz, Max Fruchtermann

  Lot No: 639

  Lot: 639

  İstanbul (Constantinople) Beykoz, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Eyüp-İstanbul (Constantinople) Eyüp, Max Fruchtermann

  Lot No: 640

  Lot: 640

  Eyüp-İstanbul (Constantinople) Eyüp, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 641

  Lot: 641

  İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Corne d'or, Haliç, Max Fruchtermann

  Lot No: 642

  Lot: 642

  İstanbul (Constantinople) Corne d'or, Haliç, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Ortaköy Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 643

  Lot: 643

  İstanbul (Constantinople) Ortaköy Camii, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar, Büyük Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 644

  Lot: 644

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar, Büyük Camii, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 645

  Lot: 645

  İstanbul (Constantinople) Sultanahmed camii, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Place du Tunnel, Stein ve Carmel mağazaları, Max Fruchtermann

  Lot No: 646

  Lot: 646

  İstanbul (Constantinople) Place du Tunnel, Stein ve Carmel mağazaları, Max Fruchtermann

  TLSold
 • British Consulate-İstanbul (Constantinople) Pera'da İngiliz konsolosluğu, Max Fruchtermann

  Lot No: 647

  Lot: 647

  British Consulate-İstanbul (Constantinople) Pera'da İngiliz konsolosluğu, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Greek History-Greece (Yunanistan) St. Andre (Sarai) Max Fruchtermann

  Lot No: 648

  Lot: 648

  Greek History-Greece (Yunanistan) St. Andre (Sarai) Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Camii önünde satıcılar, Max Fruchtermann

  Lot No: 649

  Lot: 649

  İstanbul (Constantinople) Camii önünde satıcılar, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Liman

  Lot No: 650

  Lot: 650

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Liman

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Yedikule

  Lot No: 651

  Lot: 651

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Yedikule

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Başıbozuklar

  Lot No: 652

  Lot: 652

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Başıbozuklar

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Galata köprüsü

  Lot No: 653

  Lot: 653

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Galata köprüsü

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Osmanlı tipler

  Lot No: 654

  Lot: 654

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Osmanlı tipler

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Tophane ve Boğaz

  Lot No: 655

  Lot: 655

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Tophane ve Boğaz

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Süleymaniye camii

  Lot No: 656

  Lot: 656

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Süleymaniye camii

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Ayasofya Camii

  Lot No: 657

  Lot: 657

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Ayasofya Camii

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Rumelihisarı

  Lot No: 658

  Lot: 658

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Rumelihisarı

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Kız Kulesi

  Lot No: 659

  Lot: 659

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Kız Kulesi

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Adalar, Büyükada ve Heybeliada

  Lot No: 660

  Lot: 660

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, Adalar, Büyükada ve Heybeliada

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, İstanbul, görünüş

  Lot No: 661

  Lot: 661

  İstanbul (Constantinople) Fantezi Gofre, İstanbul, görünüş

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Eminönü Valide Camii, Ed.Römmler Jonas

  Lot No: 662

  Lot: 662

  İstanbul (Constantinople) Eminönü Valide Camii, Ed.Römmler Jonas

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) İstanbul Üniversitesi, nadir - Ed.Römmler Jonas

  Lot No: 663

  Lot: 663

  İstanbul (Constantinople) İstanbul Üniversitesi, nadir - Ed.Römmler Jonas

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Prinkipo (Büyükada) Hotel Calypso, Max Fruchtermann

  Lot No: 664

  Lot: 664

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Prinkipo (Büyükada) Hotel Calypso, Max Fruchtermann

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Halki (Heybeliada) Sanatorium, Max Fruchtermann

  Lot No: 665

  Lot: 665

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Halki (Heybeliada) Sanatorium, Max Fruchtermann

  TLSold
 • iles des princes-İstanbul (Constantinople) Milo de Halki (Heybeliada

  Lot No: 666

  Lot: 666

  iles des princes-İstanbul (Constantinople) Milo de Halki (Heybeliada

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Kalamış Feneri, Max Fruchtermann

  Lot No: 667

  Lot: 667

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Kalamış Feneri, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda Burnu, Max Fruchtermann

  Lot No: 668

  Lot: 668

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Moda Burnu, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Railway History-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Haydarpaşa Tren İstasyonu, Greek Editor Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 669

  Lot: 669

  Railway History-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Haydarpaşa Tren İstasyonu, Greek Editor Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar İngiliz Mezarlığı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 670

  Lot: 670

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Kadıköy, Üsküdar İngiliz Mezarlığı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 671

  Lot: 671

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 672

  Lot: 672

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Tarabya, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Rumelikavak, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 673

  Lot: 673

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Rumelikavak, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Silivri Kapı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 674

  Lot: 674

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Silivri Kapı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Çiniliköşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 675

  Lot: 675

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Çiniliköşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Yenimahale, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 676

  Lot: 676

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Yenimahale, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 677

  Lot: 677

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme ve köşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 678

  Lot: 678

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da çeşme ve köşk, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Beylerbeyi Sarayı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  Lot No: 679

  Lot: 679

  Greek Editor Papantoine-İstanbul (Constantinople) Beylerbeyi Sarayı, Greek Editor. Papantoine (Rum Editör)

  TLSold
 • Othmar-İstanbul (Constantinople) OTHMAR, Camii görünüşü

  Lot No: 680

  Lot: 680

  Othmar-İstanbul (Constantinople) OTHMAR, Camii görünüşü

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Karaköy, Voyvoda caddesi, (Bahriye Pazarı tabelası) nadir

  Lot No: 681

  Lot: 681

  İstanbul (Constantinople) Karaköy, Voyvoda caddesi, (Bahriye Pazarı tabelası) nadir

  TLSold
 • Post Office-İstanbul (Constantinople) Eminönü Postanesi, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 682

  Lot: 682

  Post Office-İstanbul (Constantinople) Eminönü Postanesi, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Tepebaşı, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 683

  Lot: 683

  İstanbul (Constantinople) Tepebaşı, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) İstiklal Caddesi, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  Lot No: 684

  Lot: 684

  İstanbul (Constantinople) İstiklal Caddesi, Pera ve sosyal yaşam, pullu postadan geçmiş

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Tepebaşı & Kasımpaşa

  Lot No: 685

  Lot: 685

  İstanbul (Constantinople) Tepebaşı & Kasımpaşa

  TLSold
 • Boğaz-İstanbul (Constantinople) Boğaz & Kandilli, Editor: Ludwigsohn

  Lot No: 686

  Lot: 686

  Boğaz-İstanbul (Constantinople) Boğaz & Kandilli, Editor: Ludwigsohn

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) Alman Hastanesi ve çocuk evi / Deutsches Krakenhaus Kinderheim, Max Fruchtermann

  Lot No: 687

  Lot: 687

  Medical History-İstanbul (Constantinople) Alman Hastanesi ve çocuk evi / Deutsches Krakenhaus Kinderheim, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Pera, Ste.Trinite Kilisesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 688

  Lot: 688

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Pera, Ste.Trinite Kilisesi, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Karaköy, Sağda ünlü Gömlekçi Lazarides Freres mağazası, Ed.Max Fruchtermann

  Lot No: 689

  Lot: 689

  İstanbul (Constantinople) Karaköy, Sağda ünlü Gömlekçi Lazarides Freres mağazası, Ed.Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Karaköy meydanı, Max Fruchtermann

  Lot No: 690

  Lot: 690

  İstanbul (Constantinople) Karaköy meydanı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Mısır çarşısı girişi, haliyle, Max Fruchtermann

  Lot No: 691

  Lot: 691

  İstanbul (Constantinople) Mısır çarşısı girişi, haliyle, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Armenian Chihmanian-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Leon Chihmanian damgalı, Max Fruchtermann

  Lot No: 692

  Lot: 692

  Armenian Chihmanian-İstanbul (Constantinople) Zeybekler, Leon Chihmanian damgalı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Türk kadını, Max Fruchtermann

  Lot No: 693

  Lot: 693

  İstanbul (Constantinople) Türk kadını, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Kahveci, Hekimian tarafından gönderilmiştir, Max Fruchtermann

  Lot No: 694

  Lot: 694

  Armenian Hekimian-İstanbul (Constantinople) Kahveci, Hekimian tarafından gönderilmiştir, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Derviş, Max Fruchtermann

  Lot No: 695

  Lot: 695

  İstanbul (Constantinople) Derviş, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Kürt tip, Max Fruchtermann

  Lot No: 696

  Lot: 696

  Kurdish Type-İstanbul (Constantinople) Kürt tip, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Sucu, Max Fruchtermann

  Lot No: 697

  Lot: 697

  İstanbul (Constantinople) Sucu, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Şehir kıyafetli kadın, Max Fruchtermann

  Lot No: 698

  Lot: 698

  İstanbul (Constantinople) Şehir kıyafetli kadın, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Armenian Hintlian-İstanbul (Constantinople) Kahve içen işçiler, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli

  Lot No: 699

  Lot: 699

  Armenian Hintlian-İstanbul (Constantinople) Kahve içen işçiler, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) ROCHAT, Çarşıda tipler

  Lot No: 700

  Lot: 700

  İstanbul (Constantinople) ROCHAT, Çarşıda tipler

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Eşekli tip, MJC

  Lot No: 701

  Lot: 701

  İstanbul (Constantinople) Eşekli tip, MJC

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Türk kadını, MJC

  Lot No: 702

  Lot: 702

  İstanbul (Constantinople) Türk kadını, MJC

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Yeni camii önünde tipler, ROCHAT

  Lot No: 703

  Lot: 703

  İstanbul (Constantinople) Yeni camii önünde tipler, ROCHAT

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Mezarburnu Sarıyer, Max Fruchtermann

  Lot No: 704

  Lot: 704

  İstanbul (Constantinople) Mezarburnu Sarıyer, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da kadınlar, Max Fruchtermann

  Lot No: 705

  Lot: 705

  İstanbul (Constantinople) Küçüksu'da kadınlar, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar'da sokak, Max Fruchtermann

  Lot No: 706

  Lot: 706

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar'da sokak, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  Lot No: 707

  Lot: 707

  İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Galata, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  Lot No: 708

  Lot: 708

  İstanbul (Constantinople) Galata, arkası EDHEM RUE ACHIK TURBE 23 CONSTANTINOPLE kaşeli, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Aksaray Camii çeşmesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 709

  Lot: 709

  İstanbul (Constantinople) Aksaray Camii çeşmesi, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Sarayı, Max Fruchtermann

  Lot No: 710

  Lot: 710

  İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Sarayı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Sultanmehmed Camii, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli, Max Fruchtermann

  Lot No: 711

  Lot: 711

  İstanbul (Constantinople) Sultanmehmed Camii, V.M.Hintlian Dentiste kaşeli, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  Lot No: 712

  Lot: 712

  İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Nuriosmaniye'de satıcılar, Max Fruchtermann

  Lot No: 713

  Lot: 713

  İstanbul (Constantinople) Nuriosmaniye'de satıcılar, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Dette publique (Duyun-i Umumiye) Max Fruchtermann (Şimdilerde İstanbul Erkek lisesidir)

  Lot No: 714

  Lot: 714

  İstanbul (Constantinople) Dette publique (Duyun-i Umumiye) Max Fruchtermann (Şimdilerde İstanbul Erkek lisesidir)

  TLSold
 • Post Office-İstanbul (Constantinople) Eminönü postanesi, Max Fruchtermann

  Lot No: 715

  Lot: 715

  Post Office-İstanbul (Constantinople) Eminönü postanesi, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Haliç ve Valide camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 716

  Lot: 716

  İstanbul (Constantinople) Haliç ve Valide camii, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Yılanlı sütun ve tipler, Max Fruchtermann

  Lot No: 717

  Lot: 717

  İstanbul (Constantinople) Yılanlı sütun ve tipler, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Büyükdere ve boğaz, Max Fruchtermann

  Lot No: 718

  Lot: 718

  İstanbul (Constantinople) Büyükdere ve boğaz, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı ve Anadoluhisarı, Max Fruchtermann

  Lot No: 719

  Lot: 719

  İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı ve Anadoluhisarı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Hamidiye Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 720

  Lot: 720

  İstanbul (Constantinople) Hamidiye Camii, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Greek History-İstanbul (Constantinople) Murs Byzantines, Max Fruchtermann

  Lot No: 721

  Lot: 721

  Greek History-İstanbul (Constantinople) Murs Byzantines, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Çırağan Sarayı

  Lot No: 722

  Lot: 722

  İstanbul (Constantinople) Çırağan Sarayı

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Ayasofya camii ve Hipodrom, Max Fruchtermann

  Lot No: 723

  Lot: 723

  İstanbul (Constantinople) Ayasofya camii ve Hipodrom, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  Lot No: 724

  Lot: 724

  İstanbul (Constantinople) Kağıthane, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Çinili köşkün girişi

  Lot No: 725

  Lot: 725

  İstanbul (Constantinople) Çinili köşkün girişi

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, Max Fruchtermann

  Lot No: 726

  Lot: 726

  İstanbul (Constantinople) Rumelihisarı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Çinili köşk, Max Fruchtermann

  Lot No: 727

  Lot: 727

  İstanbul (Constantinople) Çinili köşk, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Topkapı Sarayı kapısı, Max Fruchtermann

  Lot No: 728

  Lot: 728

  İstanbul (Constantinople) Topkapı Sarayı kapısı, Max Fruchtermann

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kariye Camii, Max Fruchtermann

  Lot No: 729

  Lot: 729

  İstanbul (Constantinople) Kariye Camii, Max Fruchtermann

  TLSold
 • Railway History-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  Lot No: 730

  Lot: 730

  Railway History-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  TLSold
 • Railway History-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  Lot No: 731

  Lot: 731

  Railway History-İstanbul (Constantinople) Sirkeci garı

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Pera'da kışla

  Lot No: 732

  Lot: 732

  İstanbul (Constantinople) Pera'da kışla

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) Pera'da Hamidiye Hastanesi

  Lot No: 733

  Lot: 733

  Medical History-İstanbul (Constantinople) Pera'da Hamidiye Hastanesi

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Yılanlı Sütun

  Lot No: 734

  Lot: 734

  İstanbul (Constantinople) Yılanlı Sütun

  TLSold
 • Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College

  Lot No: 735

  Lot: 735

  Education History-İstanbul (Constantinople) Robert College

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Serasker ve İstanbul Ünivrsitesi

  Lot No: 736

  Lot: 736

  İstanbul (Constantinople) Serasker ve İstanbul Ünivrsitesi

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Nuriosmaniye Camii

  Lot No: 737

  Lot: 737

  İstanbul (Constantinople) Nuriosmaniye Camii

  TLSold
 • Rare German Editor-İstanbul (Constantinople) Alman Editör Orient: Konstantinopel Kriegsminiterium - Serasker

  Lot No: 738

  Lot: 738

  Rare German Editor-İstanbul (Constantinople) Alman Editör Orient: Konstantinopel Kriegsminiterium - Serasker

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Beykoz, Photo Sebah Joaillier

  Lot No: 739

  Lot: 739

  İstanbul (Constantinople) Beykoz, Photo Sebah Joaillier

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Yeşilköy San Stephano

  Lot No: 740

  Lot: 740

  İstanbul (Constantinople) Yeşilköy San Stephano

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) Taksim Fransız hastanesi

  Lot No: 741

  Lot: 741

  Medical History-İstanbul (Constantinople) Taksim Fransız hastanesi

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Yangın kulesi

  Lot No: 742

  Lot: 742

  İstanbul (Constantinople) Yangın kulesi

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Ortaköy ve yalılar

  Lot No: 743

  Lot: 743

  İstanbul (Constantinople) Ortaköy ve yalılar

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Summer Palace oteli

  Lot No: 744

  Lot: 744

  İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Summer Palace oteli

  TLSold
 • French Consulate-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Fransız konsolosluğu

  Lot No: 745

  Lot: 745

  French Consulate-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Fransız konsolosluğu

  TLSold
 • Russian Consulate-İstanbul (Constantinople) Büyükdere Rus konsolosluğu

  Lot No: 746

  Lot: 746

  Russian Consulate-İstanbul (Constantinople) Büyükdere Rus konsolosluğu

  TLSold
 • Russian Consulate-İstanbul (Constantinople) Büyükdere Rus konsolosluğu

  Lot No: 747

  Lot: 747

  Russian Consulate-İstanbul (Constantinople) Büyükdere Rus konsolosluğu

  TLSold
 • italian Consulate-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da İtalyan konsolosluğu

  Lot No: 748

  Lot: 748

  italian Consulate-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da İtalyan konsolosluğu

  TLSold
 • German Consulate-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Alman konsolosluğu

  Lot No: 749

  Lot: 749

  German Consulate-İstanbul (Constantinople) Tarabya'da Alman konsolosluğu

  TLSold
 • German Consulate-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Sarayı ve Alman konsolosluğu

  Lot No: 750

  Lot: 750

  German Consulate-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Sarayı ve Alman konsolosluğu

  TLSold
 • Medical History-İstanbul (Constantinople) Bulgar Hastanesi ve develer

  Lot No: 751

  Lot: 751

  Medical History-İstanbul (Constantinople) Bulgar Hastanesi ve develer

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar'da Hamallar

  Lot No: 752

  Lot: 752

  İstanbul (Constantinople) Kadıköy Üsküdar'da Hamallar

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Büyükdere, Nadir

  Lot No: 753

  Lot: 753

  İstanbul (Constantinople) Büyükdere, Nadir

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Aqueduc de Vallens

  Lot No: 754

  Lot: 754

  İstanbul (Constantinople) Aqueduc de Vallens

  TLSold
 • Judaica-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Saat kulesi, Ed.Israeliovitch

  Lot No: 755

  Lot: 755

  Judaica-İstanbul (Constantinople) Dolmabahçe Saat kulesi, Ed.Israeliovitch

  TLSold
 • İstanbul (Constantinople) Haliç ve Pera

  Lot No: 756

  Lot: 756

  İstanbul (Constantinople) Haliç ve Pera

  TLSold